Apple izlaiž savu jauno Black Unity kolekciju ar jaunu Apple Watch siksniņu

Apple apņemšanās nodrošināt vienlīdzību un taisnīgumu ir viens no pīlāriem, ko tā aizstāv kā uzņēmums. Mēs esam varējuši redzēt, ka gadu gaitā tiek novirzīti līdzekļi, lai aizsargātu visneaizsargātākās kopienas, kā arī radītu produktus ap šīm kopienām un iegūtu ieguldījumus, lai uzlabotu viņu dzīvi. Manzana tikko prezentēja savu jauno Black Unity kolekciju vērsta uz novērst netaisnību melnādainajās kopienās. Šajā jaunajā kolekcijā ir iekļauta jauna pulksteņa ciparnīca, tapetes un siksniņa ar ziedu rotājumu.

Apple Black Unity 2024: ziedu siksna, ko iedvesmojusi melnādainā kopiena

Nākamais 1. februāris sākas Melnās vēstures mēnesis. Tas ir periods, kas veltīts afroamerikāņu sasniegumu un ieguldījumu, ko vēstures gaitā ir veikuši, pieminēšanai un svinēšanai. Šomēnes mērķis ir uzsvērt melnādaino kopienu kultūras un vēstures nozīmi kā arī godināt izcilus rādītājus katrā jomā.

Jaunajā Black Unity kolekcijā ir dizaini, kurus iedvesmojusi melnādaino kopienas noturība un skaistums. Spilgtie ziedi un krāsas simbolizē Panāfrikānismu un simbolizē paaudžu kopīgu darbu, lai izskaustu netaisnību un nojauktu sistēmiskās barjeras.

Melnā vienotība 2024

Apple vienmēr ir piedalījies Melnās vēstures mēnesī. Daudzas reizes izveidojot savu sadaļu tīmeklī, kas piešķir vērtību afroamerikāņiem vai laiž klajā savu ikgadējo aksesuāru kolekciju. Šim nolūkam Apple ir uzsācis 2024. gadu sporta siksna ar nosaukumu Black Unity, kurai ir a ziedu kompozīcija abstraktā dizainā sarkanā, zaļā un dzeltenā krāsā. Kā komentē Apple, katra pārdotā siksna ir unikāla, jo ir izmantots slāņošanas process, lai katrā siksniņā izveidotu nelielas variācijas. Turklāt ir ieraksts: “Patiesība, spēks, solidaritāte”.

Tas arī ir iekļauts kolekcijā sfēra Vienotības ziedi Apple Watch, kurā ir neliela animācija, piemēram, ziedi, kas zied, kad mēs kustinām plaukstas locītavu. Un operētājsistēmai iOS un iPadOS jauns fons arī ar ziedu motīvu. Siksniņa būs pieejama no 23. janvāra par cenu 49 eiro, savukārt ciparnīca un vāciņš būs pieejami iOS 17.3 un watchOS 10.3, tāpēc drīzumā tiks izlaistas šīs versijas.