XSOLLA dibinātājs Šuriks Agapitovs laiž klajā jaunu grāmatu Reiz rīt, vīzijas skatījums uz metaversu un tā ietekmi uz globālo radošumu

Sherman Ouks, Amerikas Savienotās Valstis, 2024. gada 30. janvāris, Chainwire

Šuriks Agapitovs, vizionārs un Xsolla dibinātājs, šodien atklāja savu revolucionāro jauno grāmatu “Once Upon Tomorrow”. Šis novatoriskais darbs piedāvā transformējošu un mērķtiecīgu metaversas redzējumu, kas izteikti kontrastē ar vispārpieņemtajiem naratīviem. Agapitova grāmata ir pārdomas rosinošs ceļojums par Metaverse iespējām un potenciālu, sniedzot unikālu skatījumu, kas atšķiras no viedokļiem, kas bieži tiek prezentēti nozares konferencēs un tehnoloģiju vadītāji.

Grāmatā “Reiz rīt” es piedāvāju vīziju par metaversu kā plašu, iekļaujošu un transformējošu telpu. Tā nav tikai digitālā robeža, bet arī sfēra, kurā saplūst radošums, inovācijas un iespējas. Šī grāmata ir mans aicinājums radītājiem, domātājiem un sapņotājiem visā pasaulē pievienoties tādas nākotnes veidošanā, kurā tehnoloģijas pastiprina cilvēka potenciālu un veicina neierobežotu iespēju pasauli. Manuprāt, Metaverse nav saistīta ar kontroli vai ierobežošanu, bet gan par kolektīvās radošuma un uzņēmējdarbības gara atraisīšanu, kas piemīt mums visiem,” sacīja Šuriks Agapitovs, Xsolla dibinātājs un atzītais grāmatas “Once Upon Tomorrow” autors.

Once Upon Tomorrow” iedziļinās Metaverse neizmantotajā potenciālā, uzsverot tā spēju apvienot topošos un mantotos zīmolus, radīt neaizmirstamu patērētāju pieredzi un bagātināt kultūras visā pasaulē. Agapitovs uzsver Metaverse lomu iespēju demokratizācijā un vienlīdzīgu piekļuvi progresīvām tehnoloģijām. Viņa vīzija sniedzas tālāk par vienkāršiem tehnoloģiskiem jauninājumiem, uzsverot Metaverse potenciālu dot iespēju un atalgot satura veidotājus visā pasaulē. Grāmata arī izceļ Metaverse nozīmīgo ietekmi uz izglītību, piedāvājot cerību un iespējas gan bērniem, gan pieaugušajiem visā pasaulē. Agapitovs iestājas par decentralizētu Metaversu, kas attālinās no Silīcija ielejas dominējošā stāvokļa, nododot kontroli, peļņas potenciālu un brīvību radošo kopienu rokās.

“Once Upon Tomorrow” ir vairāk nekā tikai grāmata par metaversu; tas ir ceļvedis uz nākotni, kurā tehnoloģijas kalpo cilvēcei visā tās daudzveidībā, veicinot finansiālo, sociālo un radošo iekļaušanu. Agapitovs paredz nākotni, kurā tiek pārveidota ikviena patērētāju nozare, sākot no modes līdz veselības aprūpei un izklaidei. Grāmata arī pēta Metaverse potenciālo ietekmi uz uzņēmumu savstarpējām nozarēm, izglītību, pilsētplānošanu, starpvaldību attiecībām un bezpeļņas centieniem.

Agapitova ieskats tehnoloģiju evolūcijā no Instagram un Snapchat pirmsākumiem līdz visaptverošo lietojumprogrammu nākotnei ir galvenais grāmatas akcents. Viņš apspriež dažādu tehnoloģijās ieinteresēto personu, tostarp interneta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, vietņu izstrādātāju, mākoņdatošanas ekspertu, infrastruktūras inženieru, lomu un pastāvīgo nepieciešamību pēc uzlabotas tīkla un aparatūras. “Once Upon Tomorrow” ir vizionārs gabals, kas aicina lasītājus pārdomāt metaversu un tā neierobežoto potenciālu.

Lai iegūtu papildinformāciju un iegādātos, lūdzu, apmeklējiet: oneupontomorrow.com

Par Šuriku Agapitovu

Kā Xsolla, Inc. dibinātājs Šuriks Agapitovs ir ļoti cienīts novators un padomnieks spēļu, Web3, Metaverse un fintech jomās. Viņa vadošais videospēļu uzņēmums integrē blokķēdes tehnoloģiju, nodrošinot izstrādātājiem uzlabotus rīkus un pakalpojumus efektīvākai spēļu darbībai un pārdošanai. Ar globālu klātbūtni, tostarp birojiem Losandželosā, Berlīnē un Seulā, Xsolla Shurick vadībā veido spēļu un Metaverse nākotni, veicinot decentralizētāku un iekļaujošāku nozari.

Lai iegūtu papildinformāciju par Šuriku Agapitovu, lūdzu, apmeklējiet: themarque.com vai LinkedIn.com

Sazināties

Direktors
Deriks Stembridžs
Xsolla
[email protected]
919-971-7855