Dora Factory noslēdz jaunu stratēģisko paaugstināšanu, paziņo par jaunām ekosistēmu partnerībām

Singapūra, Singapūra, 2023. gada 14. decembris, Chainwire

Dora Factory, vadošais protokols, kas specializējas decentralizētā pārvaldībā un sabiedrisko preču daudzu ķēžu finansēšanā, ir veiksmīgi nodrošinājis jaunu stratēģisku ieguldījumu, ko vada dao5. Šī finansējuma kārta, kas ietver arī Whampoa Digital un septiņu citu ievērojamu investoru ieguldījumu, iezīmē ievērojamu Dora Factory iespēju paplašināšanos.

Šī kapitāla iepludināšana atbalsta Dora Factory misiju izveidot progresīvāku infrastruktūru tās vadošajiem Sabiedriskā labuma Staking produktiem, atbalstīt būtisku sabiedrisko labumu finansējumu un novatoriskus pētījumus, kā arī uzlabot Dora Vota — tās nesen palaistās specializētās lietotnes uzlabotai balsošanai un decentralizētai pārvaldībai.

Saistībā ar šo jauno investīciju kārtu Dora Factory arī paplašina savu partnerattiecību sarakstu, tostarp uzsāk lietotņu ķēdes kvadrātiskā finansējuma kārtas Cosmos ekosistēmas atbalstītājiem vietnē Dora Vota.

Dora Factory uzsāktā iniciatīva ir krasā pretstatā tradicionālajiem primāro investīciju modeļiem, kas izplatīti kriptovalūtu jomā un kuri bieži tiek kritizēti par to pamatvērtības trūkumu. Dora Factory jaunā stratēģiskā paaugstināšanas kārta izceļ tās pārliecinošos pamatus, kas izveidoti pēdējo 24 mēnešu laikā.

Dora Factory izceļas kā ilgtspējīgas izaugsmes un ilgtermiņa dzīvotspējas paraugs. Vairāk nekā divu gadu laikā Dora Factory ir pamatojusi savu apņemšanos sniegt konkrētus rezultātus, par ko liecina iespaidīgais sabiedriskā labuma vērtētāju pieaugums, kas paplašinās līdz vairāk nekā 30 ekosistēmām, un kopējā vērtība pieaug līdz vairāk nekā 250 miljoniem USD.

Tekins Salimi, dao5 dibinātājs un galvenais partneris, ir komentējis šī ieguldījuma stratēģisko nozīmi: “Dora Factory ir svarīga decentralizētas pārvaldības un sabiedrisko preču finansēšanas infrastruktūras daļa garam kriptoekosistēmu sarakstam. Lai gan daudzi ilgstoši projekti nesenajā lāču tirgū ir novērtēti par zemu, dao5 ar prieku iegulda jaunu kapitālu un praktiskus atbalsta pakalpojumus, lai atjaunotu vērtību Dora kopienai.

Pīters Huo, Whampoa Digital līdz CIO, piebilda: “Dora Factory ir līdzīgs Web3 Visuma Y-Combinator, taču to pilnībā darbina Web3 vietējie protokoli, ekosistēmas, kopienas un celtnieki decentralizētā veidā. Tā ir nepārtraukti pierādījusi sevi kā būtisku sastāvdaļu un katalizatoru, lai veicinātu inovācijas visās ekosistēmās, ar kurām tas ir saistīts. Saskaņā ar mūsu investīciju disertāciju par Web3 lietojumprogrammām un masveida ieviešanu mēs, Whampoa Digital, esam priecīgi atbalstīt Dora Factory tās misijā un turpmākajā izaugsmē.

Dora Factory pieeja sabiedrisko labumu finansēšanai visā nozarē ir ārstnieciska reakcija uz neseno tendenci komercializēt sabiedriskos labumus un to finansējumu, kas bieži vien nesamērīgi ietekmē kopienas. Tā vietā Dora Factory uzsver sabiedrisko labumu patieso vērtību un piešķir prioritāti ilgtspējīgiem finansēšanas mehānismiem. Tās apņemšanās iesaistīties sabiedrībā un demonstrētā ietekme nostiprina tās kā uzticama partnera reputāciju dibinātājiem un plašākai sabiedrībai.

Raugoties uz nākotni, Dora Factory paredz scenāriju, kurā tās ieguldījums sabiedrības labā tiek novirzīts progresīvu tehnoloģiju finansēšanai. Izmantojot savas ilgtspējīgās ieņēmumu plūsmas, protokola mērķis ir atbalstīt vitāli svarīgu pētniecību un izstrādi tādās kritiskās jomās kā kvantu skaitļošana, kosmosa izpēte un ilgmūžības pētījumi, izceļot sevi kā tālredzīgu līderi sabiedrisko preču finansēšanā un Web3 kopumā.

Ēriks Džans, Dora Factory arhitekts, komentēja: “Dora Factory jau ir uzsācis ievērojamus centienus, lai panāktu “progresīvāko ieguldījumu” — ieviesiet Web3 infrastruktūru un finansēšanas mehānismus, lai atbalstītu topošos kosmosa tehnoloģiju jaunuzņēmumus un kopienas. Turpinot paplašināt savu ietekmi un palielināt ieņēmumus, Dora Factory ir apņēmusies padziļināt savu līdzdalību šajās nozarēs, atzīstot to izšķirošo lomu cilvēces nākotnes veidošanā.

Dora Factory ir piemērs veiksmīgam modelim, lai novērstu tradicionālo finansēšanas modeļu neefektivitāti, radot ilgtspējīgu un ietekmīgu pieeju sabiedrisko labumu atbalstam. Ar savu pierādīto pieredzi, centību sabiedrības iesaistīšanai un vīzijas mērķiem Dora Factory ir unikālā stāvoklī, lai turpmākajos gados būtiski ietekmētu PoS ekosistēmu nākotnes ainavu, izmantojot sabiedrisko labumu un decentralizētu pārvaldību.

Šis stratēģiskais palielinājums pēc Dora Factory 17,5 miljonu dolāru palielinājuma 2021. gadā paātrinās infrastruktūras attīstības un sabiedrisko preču finansēšanas procesu daudzķēžu pasaulē.

Par Dora Factory:

Dora Factory izveido protokolus un tehnoloģiju kopas decentralizētai pārvaldībai, dodot iespēju jaunās paaudzes PoS tīkliem, atvērtā koda kopienām un decentralizētām organizācijām, izmantojot tādus celmlaužus kā sabiedriskā labuma Staking infrastruktūra un Dora Vota, īpaši paredzēta balsošanas un pārvaldības blokķēde. Lai uzzinātu vairāk par Dora Factory, lūdzu, apmeklējiet dorafactory.org

Par dao5:

dao5, ko dibināja bijušais Polychain ģenerālpartneris Tekins Salimi, ir 125 miljonu dolāru eksperimentāls kriptovalūtu investīciju fonds, kas tiks pārveidots par decentralizētu autonomu organizāciju.

Par Whampoa Digital:

Whampoa Digital ir Web3 riska kapitāla fonds, ko nostiprina Whampoa Group, Whampoa Group, kuras galvenā mītne atrodas Singapūrā. Whampoa Group līdzdibināja Eimija Lī, bijusī vecākā partnere Singapūras advokātu birojā Lee & Lee, kuru izveidoja viņas tēvs Lī Kims Jjū un Singapūras pirmais premjerministrs Lī Kuans Jjū un viņa sieva. Otrs investīciju grupas līdzdibinātājs ir Lī Han Šihs, biznesa ģimenes loceklis, kas līdzdibināja Dienvidaustrumāzijas banku OCBC (OCBC.SI) un Lee Rubber Group, kā arī citus uzņēmumus.

Sazināties

Galvenais līdzstrādnieks
Stīvs Ngoks
Dora rūpnīca
[email protected]