Microsoft atkal satricina Activision Blizzard vadību

Microsoft pabeidza Activision Blizzard iegādi oktobrī pēc vairākām regulatoru pretreakcijām. Kopš tā laika tehnoloģiju uzņēmums ir sācis mainīt savu Xbox spēļu vadību, lai integrētu Activision Blizzard. Tagad Microsoft atkal satricina Xbox spēļu struktūru pēc Activision Blizzard izpilddirektora Bobija Kotika aiziešanas.

Kā ziņo The Verge, Bobijs Kotiks atkāpsies no Activision Blizzard izpilddirektora amata 29. decembrī. Viņš paziņoja par jaunumiem uzņēmuma emuāra ierakstā, sakot: “Pēdējā dienā, vadot šo uzņēmumu tuvāk, es brīnos, cik tālu ir talantīgi cilvēki Mūsu uzņēmums ir sācis realizēt spēļu lielo potenciālu.

Atliek noskaidrot, kurš vadīs Activision Blizzard pēc Kotick. Lai gan Kotika aiziešana nebija tik pārsteidzoša, vairums Activision Blizzard vadības locekļu turpinās strādāt korporācijas Microsoft un tās spēļu satura un studiju prezidenta Meta Būtija vadībā.

Activision Blizzard izpilddirektors Bobijs Kotiks pamet uzņēmumu pēc Microsoft pārņemšanas

Tikmēr Activision Blizzard galvenais sakaru virsnieks Lulū Meservejs arī dosies prom janvāra beigās. Humam Sakhnini, Blizzard and King priekšsēdētāja vietnieks un virkne citu vadītāju, arī šķirsies no Microsoft.

Saskaņā ar Xbox vadītāja Fila Spensera teikto, Braiens Bulatao (galvenais administratīvais darbinieks), Džūlija Hodžesa (galvenais cilvēku darbinieks), Armīns Zerza (galvenais finanšu darbinieks) un Grants Dikstons (galvenais juridiskais darbinieks) ziņos saviem vienaudžiem Microsoft spēļu nodaļā. Spensers piebilda, ka nosauktās personas aizbrauks no Microsoft 2024. gada martā. Viņš arī atzīmēja, ka viņiem ir “aizraujošs 2024. gada spēļu klāsts” Activision, Bethesda, Blizzard, King un Xbox Game Studios.

Iekšējā piezīmē, ko nosūtīja Mets Būtijs, viņš arī paziņoja par dažām ZeniMax un Bethesda strukturālām izmaiņām. Džila Brafa būs jaunais ZeniMax/Bethesda studijas vadītājs un vadīs to spēļu izstrādes komandas. Džeimijs Leders turpina strādāt par ZeniMax/Bethesda izpilddirektoru un tieši ziņo Metam Būtijam.

Microsoft oktobrī sāka mainīt savu spēļu biznesa vadību

Strukturālās izmaiņas Microsoft Gaming biznesā un Activision Blizzard sākās oktobrī. Kopš Activision Blizzard iegādes nebija pagājušas divas nedēļas, Microsoft paaugstināja Metu Būtiju par spēļu satura un studiju prezidentu. Sāra Bonda tika iecelta arī par jauno Xbox prezidenti, lai vadītu Xbox platformas un aparatūras darbu. Paredzams, ka 2024. gadā Microsoft veiks vēl vairāk strukturālu izmaiņu.