Apple izlaiž pirmo watchOS 10.4 izstrādātāja beta versiju

Pirms nepilnas nedēļas Apple oficiāli izlaida watchOS 10.3 galīgo versiju ar lielu sauju jaunu funkciju, daudzas no tām koncentrējās uz drošības problēmu risināšanu. Šajās dienās lietotāji ir varējuši atjaunināt savus pulksteņus. Tomēr Apple galvenajā mītnē viņi turpina savu attīstības līniju un ir publicējuši pirmo watchOS 10.4 izstrādātāja beta versiju, nedēļu pēc iOS 17.4 beta versijas 1 publicēšanas, kuras attīstības temps šoreiz šķiet citādāks.

Lai ritms neapstājas… tagad ir pieejama watchOS 10.4 beta 1!

Kā jau teicām, watchOS 10.3 versijas kandidāts tika publicēts 17. janvārī un piecas dienas vēlāk, 22. janvārī, Apple oficiāli publicēja watchOS 10.3. Lai gan viņi koncentrējās uz drošības problēmu novēršanu, Apple šajā versijā ieviesa Black Unity sfēru, lai atzīmētu melnādaino vēstures mēnesi, kā arī pievienoja Apple Music sadarbības diagrammas.

Pēc nedēļas, Pirmā watchOS 10.4 beta versija tagad ir pieejama izstrādātājiem ar uzbūves kodu 21T5185g. Tātad, ja esat reģistrēts izstrādātāja beta programmā, tagad varat instalēt šo jauno operētājsistēmu savā pulkstenī. Atcerieties, ka, lai instalētu šo programmatūru, tas ir nepieciešams pulkstenim ir 50% akumulatora uzlādes līmenis vai jābūt savienotam ar lādētāju kamēr atjauninājums ir instalēts.

Šobrīd nav parādījušies nekādi būtiski jaunumi pretēji tam, kas notika ar iOS 17.4. Tomēr daļa no šīs iOS beta versijas sasniegs watchOS 10.4, tostarp jaunas emocijzīmes un izmaiņas saistībā ar atbilstību Eiropas Savienības digitālo tirgu likumam. Tuvāko stundu laikā mēs varēsim uzzināt par dažām jaunajām funkcijām, kas paslēptas watchOS 10.4, kas tiks izlaistas pavasarī, kā arī pārējiem Apple pašlaik izstrādātajiem atjauninājumiem.