Apple martā laidīs klajā jaunus iPad Air, iPad Pro un jaunu MacBook Air

Mēs esam bijuši bez jauniem iPad vairāk nekā gadu, un tas ir kaut kas dīvains no Apple, kas katru gadu atjaunināja visus modeļus. Faktiski par jauno iPar Pro un iPad Air ierašanos tika baumots visu šī gada pirmo ceturksni, un šķiet, ka tas beidzot notiks. Tagad iespējamie uzstāšanās datumi griežas apkārt marta vai aprīļa mēnesis, bet atcerieties, ka marts vienmēr ir bijis iPad mēnesis gadā šajā mēnesī notikušo prezentāciju skaita dēļ. Turklāt, Visticamāk, ka ārpus jaunajiem iPad Air un iPad Pro mēs redzēsim jaunu atjaunotu MacBook Air.

Marts vai aprīlis: Apple laidīs klajā jaunus iPad Pro un Air un MacBook Air

Marks Gurmans atkal ir izteicis prognozes par Apple nākamo prezentāciju, pirmo 2024. gadā. Šķiet, ka viss griežas ap marta vai aprīļa mēnesis, datums, kurā mēs varam redzēt jaunos iPad modeļus un jauno MacBook Air. Atcerieties, ka mēs ilgi esam gaidījuši jaunos iPad Air modeļus ar izcilu ekrānu un Apple jauno M sērijas mikroshēmu ierašanos Pro, un drīzumā tas būs mūsu rokās.

Jaunais MacBook Air izmantos prezentācijas priekšrocības un tiks pilnībā atjaunots. Jūsu gadījumā Būs divi 13 un 15 collu modeļi, kas tiks atjaunināti vienlaikus. Tie ietvers M3 mikroshēmu, kas ir jaunākajiem Apple piedāvātajiem Mac datoriem un neietver lielas dizaina izmaiņas ņemot vērā, ka pēdējais atjauninājums jau atspoguļoja pārpasaulīgas izmaiņas Air sērijas dizainā.

Taču, bez šaubām, galvenās runas varoņi neapšaubāmi būs iPad Air un iPad Pro. iPad Air gadījumā ir gaidāms jauns 12,9 collu modelis un 10,9 collu modeļa apkope. M2 mikroshēmas, Wi-Fi 6E vai jaunas aizmugurējās kameras integrācija varētu būt galvenie atjauninājuma elementi. Un visbeidzot, iPad Pro plānota OLED paneļu integrācija kas ļaus lietotājam izbaudīt ekrānu ar lielāku spilgtumu, lielāku kontrastu un mazāku enerģijas patēriņu, kas ir lielisks solis Pro diapazonam.Tomēr šie ekrāni sadārdzinās ierīces.