Google pakalpojumā Gmail varētu pievienot atbildes ar Gemini

Tā kā Google ir nelokāms attiecībā uz Gemini izplatīšanu visos savos pakalpojumos, nav jābrīnās, ka uzņēmums vēlas to ievietot savā e-pasta lietojumprogrammā. Saskaņā ar jaunu ziņojumu Google gatavojas Gmail pievienot ar Gemini darbināmus atbilžu ieteikumus.

Uzņēmums Gemini ir ieviesis vairākās lietotnēs, un viena no jaunākajām lietotnēm ir Google ziņojumi. Tagad vairāki lietotāji var izmantot Gemini kā tērzēšanas robotu Google ziņojumos. Dvīņi pastāvēs kā sava īpaša īsziņu saruna. Tur jūs varat to izmantot tāpat kā jebkuru tērzēšanas robotu. Varat uzdot tai jautājumus, ģenerēt attēlus utt. Šī funkcija joprojām tiek izlaista, tāpēc pastāv iespēja, ka jūs to vēl neredzēsit.

Google varētu gatavoties pakalpojumā Gmail pievienot ar Gemini darbināmus ieteikumus

Pašlaik Google vēl nav oficiāli par to paziņojis, tāpēc jūs vēlaties uztvert šīs ziņas ar nelielu sāls graudu. Mēs vēlamies pagaidīt, līdz Google par to oficiāli paziņos.

Tomēr, ņemot vērā to, cik dedzīgi Google cenšas ieviest Gemini visos savos produktos, nevajadzētu būt pārsteigumam, ka uzņēmums vēlas to darīt. Jūs jau varat izmantot Gemini pakalpojumā Gmail. Varat to izmantot, izmantojot funkciju Palīdziet man rakstīt. Kad sākat rakstīt e-pastu, jums ir iespēja pieskarties mazajai zīmuļa ikonai. Pēc tam jūs ierakstīsiet, kāda veida e-pasta ziņojumu vēlaties rakstīt.

Nu, ar Gemini darbināmi atbilžu ieteikumi palīdzēs e-pasta otrā pusē. Drīzāk nekā pateikt, ko sūtīt personaitas jums pateiks, ar ko atbildēt.

Zemāk mēs redzam dažus ekrānuzņēmumus. Pats faktiskais e-pasts ir izplūdis, taču Dvīņu ģenerētās ieteiktās atbildes ir skaidras. Pirmajā ekrānuzņēmumā ir redzamas dažas ļoti īsas atbildes, bet otrajā ir precīzākas atbildes.

Gmail Gemini ieteiktās atbildes 3
Gmail Gemini ieteiktās atbildes 2Gmail Gemini ieteiktās atbildes 2
Gmail Gemini ieteiktās atbildes 3Gmail Gemini ieteiktās atbildes 3
Gmail Gemini ieteiktās atbildes 2Gmail Gemini ieteiktās atbildes 2

Pašlaik gandrīz katrai tērzēšanas un e-pasta lietojumprogrammai ir veids, kā ieteikt atbildes. Tomēr tas, kas to atšķirs, ir sarunvalodas izpratne. Dvīņi skenēs visu e-pastu un apkopos visu kontekstu un nepieciešamību noformulēt atbildi. Pēc tam, izmantojot ģeneratīvo AI, tas ģenerēs atbildi, pamatojoties uz kontekstu.

Tāpat kā lielākajā daļā ģeneratīvo AI rīku, jūs varēsit nosūtīt atsauksmes. Zem ieteikumiem redzams “Slikti ieteikumi?” pogu. Tas paziņos uzņēmumam Google, ka tas ir nepareizi.

Šobrīd mēs nezinām, kad Google plāno ieviest šo jauno funkciju. Tomēr, kad tas notiks, mēs sagaidām, ka daudzi cilvēki to izmantos.