Google ķircina "Piparmētra" krāsa Pixel 8 Pro

Šķiet, ka Google ķircina Pixel 8 Pro jaunu “Mint” krāsu, jo uzņēmums nesen atjaunināja savu Google veikala lapu, kurā teikts, ka nākamnedēļ tiks piedāvāts kaut kas “Minty Fresh”.

Oficiālajā Made by Google X kontā tika publicēts līdzīgs tīzeris ar virkni teksta, kas rakstīts binārajā kodā. Tulkojot, kods saka Minty Fresh. Google ierakstā tika parādīts arī Pixel 8 Pro līča krāsas attēls, kas ir pārklāts ar zaļu aerosola krāsu. Tātad ieteikums šeit ir tāds, ka Google paziņos par jaunu Pixel 8 Pro krāsu. Šī teaser diezgan lielā mērā ir vērsta uz zaļu krāsu, kas tiks izlaista tuvākajā nākotnē.

Nav skaidrs, kāds būs krāsas nosaukums. Taču vārda “Minty Fresh” izmantošana binārajā kodā un Google Store tīmekļa vietnes pirmajā lapā norāda, ka nosaukums ir “Mint”. Un tas būtu loģiski, ņemot vērā zaļo nokrāsu. Tomēr Google šo jauno krāsu var saukt pavisam citādi. Ja uzņēmums patiešām ķircina jaunas krāsas. Ja nē, tas būtu pārsteigums.

Minty Fresh Pixel 8 Pro varētu būt pieejams 25. janvārī

Google šeit runā diezgan nerunīgi, taču patērētājiem paliek vismaz vēl viena rīvmaize. Atklāšanas datums. Lai arī kāda būtu šī ar Minty Fresh Pixel 8 saistītā atklāšana, tā notiks 25. janvārī. Kā norāda 9To5Google, binārais kods ietver arī atpakaļskaitīšanu, kas varētu būt šīs atklāšanas laiks. Laiks ir 12:00 PT.

Ja esat nakts pūce, jūs, visticamāk, varēsit pievērst uzmanību Google informācijai vairumam cilvēku. Vismaz tiem, kas dzīvo ASV. Vēl viena laika iespēja ir tikai atzīmēt 25. janvāra iestāšanos. Tiek ziņots, ka Google rīko tiešraides pasākumu pulksten 8:00 pēc Klusā okeāna reģiona tajā pašā dienā, kad mākslinieks “It’s A Living” glezno sienas gleznojumu Ņujorkas centrā. Tātad šis varētu būt faktiskais atklāšanas laiks.

Google parasti neizlaiž Pixel ierīces krāsu abos modeļos. Tātad fakts, ka tiek izmantots Pixel 8 Pro attēls, liecina, ka tā būs krāsa, kas ir pieejama tikai Pro modelim. Tomēr tā nav garantija. Google vienmēr varēja izdarīt kaut ko netradicionālu un izlaist to abiem tālruņiem. Nav arī skaidrs, vai Google plāno šo jauno krāsu laist klajā 25. janvārī, vai arī tas ir tikai tad, kad tas plāno par to paziņot.

Jebkurā gadījumā mēs uzraudzītu lietas, ja spilgti zaļais Pixel 8 Pro izklausās kā kaut kas, kas jūs varētu interesēt.