Ekskluzīvi: Samsung Galaxy S24 noplūduši attēli un AI informācija

Samsung Galaxy S24 ierīču saime ir tepat aiz stūra, jo Samsung gatavojas oficiālajai atklāšanai izstādē Unpacked, kas notiks 17. janvārī, un ir palikušas tikai dažas dienas līdz pasākumam, un mums ir dažas ekskluzīvas oficiālās Galaxy S24 un Galaxy S24 Ultra noplūdes. reklāmas attēli, kas demonstrē dažas aizraujošas kameras un AI detaļas. Šķiet, ka Samsung šogad pilnībā izmantos AI un iekļaus jaunas AI funkcijas, lai palīdzētu uzlabot lietotāja pieredzi. “Galaxy AI ir šeit” skan vienā attēlā.

Tas liek domāt, ka Galaxy AI būs oficiālais nosaukums, tomēr mēs to nevarēsim droši zināt, kamēr Samsung nākamnedēļ visu neatklās. Tomēr, ja “Galaxy AI” ir viena no reklāmas attēliem centrālais punkts, tas ir droši, ka AI spēlēs lielu lomu šo ierīču darbībā. Precīzāk, AI, šķiet, ir galvenais, kas padara šīs ierīces īpašākas.

Ja esat iepazinies ar Google jaunākajām Pixel ierīcēm, Pixel 8 un Pixel 8 Pro, tad jūs zināt, ka AI ir ļoti liela katras ierīces sastāvdaļa. Turklāt nekā iepriekšējie Pixel tālruņi. Tas ir milzīgs Google pārdošanas punkts, un AI balstītās kameras funkcijas ir tā lielākā daļa. Nav skaidrs, vai Samsung savās kamerās izmantos mākslīgo intelektu vairāk nekā citās šo ierīču daļās, taču, pamatojoties uz reklāmas attēliem, Samsung, iespējams, seko Google piemēram un uzlabo kameru ar daudzām mākslīgā intelekta maģijas iespējām.

Galaxy S24 reklāmas noplūdes liecina par AI kameras funkciju, lai pārvietotu vai dzēstu objektus

AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (3)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (4)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (5)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (6)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (7)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (8)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (9)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (2)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (3)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (4)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (5)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (6)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (7)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (8)
AH ekskluzīvās Galaxy S24 sērijas reklāmas noplūdes (9)

Viena no aizraujošākajām AI kameru funkcijām Pixel 8 sērijā bija iespēja pārvietot, samazināt un pilnībā dzēst objektus no fotoattēla pēcapstrādes laikā. Šķiet, ka Samsung Galaxy S24 sērijai piešķirs tādas pašas iespējas. Vienā no attēliem augstāk esošajā galerijā ir redzams cilvēks ar BMX velosipēdu, kas brauc pa rampu. Izmantojot uz AI balstītas “ģenerēšanas” pogas jaudu, attēlā redzamā persona tiek pārvietota, lai parādītu viņu gaisā, nevis tikai tikko pieskaras rampas malai. Tas nodrošina aizraujošāku kadru.

Varat arī redzēt lodziņu ap braucēju ar enkura punktiem objekta samazināšanai un pagriešanai pirms ģenerēšanas pogas nospiešanas. Tāpēc šķiet, ka lietotājiem būs pienācīga kontrole, pielāgojot objektus, lai iegūtu labākus fotoattēlus. Lai būtu skaidrs, Samsung ķircināja šo funkciju vienā no saviem reklāmas videoklipiem par Unpacked. Tātad jau bija mājiens, ka tas tuvojas. Bet noplūdušais attēls faktiski parāda, kā izskatīsies kameras lietotāja interfeiss, ja izmantosit šo funkciju.

Apstiprināta informācija par kameru: 200 MP platleņķa objektīvs, 2x optiskā kvalitātes tālummaiņa un daudz kas cits

Dažas no šīm kameru specifikācijām ir bijušas nopludinātas vai baumas jau iepriekš. Tātad šī nav pirmā reize, kad mēs par viņiem dzirdam. Taču šķiet, ka šī ir pirmā reize, kad reklāmas attēlā tiek parādīta faktiskā informācija. Divi noplūduši attēli apstiprina specifikācijas. Viens Galaxy S24 un viens Galaxy S24 Ultra.

Sākot ar Galaxy S24, tā priekšpusē būs 12 MP pašbildes kamera. Kas būtībā ir tāds pats kā pagājušā gada Galaxy S23. Tomēr Samsung šeit varētu izmantot jaunu sensoru. Noteikti būs dažas AI funkcijas, kuras tagad var izmantot arī pašbildes kamera. Galvenās kameras iestatīšanai aizmugurē Galaxy S24 būs 10MP kamera ar 3x optisko tālummaiņu, 50MP platleņķa objektīva kamera ar 2x optiskās kvalitātes tālummaiņu un 12MP īpaši platleņķa objektīva kamera. Pagājušā gada Galaxy S23 bija arī 10MP kamera, un tā nodrošināja telefoto objektīva iespējas. Tātad Galaxy S24 10 MP kamera var būt arī telefoto objektīvs.

Galaxy S24 Ultra uzlabo situāciju ar ceturto kameru aizmugurē. Izskatās, ka 10 MP kamera ir tāda pati kā parastajā Galaxy S24. 12MP Ultra Wide kamera izskatās tāpat. Ja lietas kļūst interesantas, ir 50 MP kamera. Šī Galaxy S24 Ultra kamera izmanto 5x optisko tālummaiņu, nevis 3x optisko tālummaiņu. Tas arī pievieno 10x optiskās kvalitātes tālummaiņu. Attiecībā uz ceturto kameru šis ir 200 MP platleņķa objektīvs, un tam ir 2x optiskās kvalitātes tālummaiņa. Tad, protams, priekšpusē ir 12 MP pašbildes kamera.

Runājot par kameras specifikācijām, joprojām ir daļa informācijas, kas nav apstiprināta. Piemēram, vai šī ir tā pati sensora aparatūra no pagājušā gada. Tomēr ir patīkami zināt, ar ko strādājat, ja plānojat jaunināt uz tiem. AI funkciju iekļaušana noteikti radīs vēl aizraujošākus attēlus.

Samsung pieņems Google atjaunināšanas stratēģiju, kas ietver 7 gadu atjauninājumus

Papildus reklāmas attēliem vēl dažas nopludinātas detaļas parāda Samsung apņemšanos nodrošināt tās vadošās ierīces. Iesācējiem Samsung pieņems Google atjaunināšanas stratēģiju, kas tika uzsākta ar Pixel 8 un Pixel 8 Pro.

Tas nozīmē, ka, iegādājoties Galaxy S24, Galaxy S24+ vai Galaxy S24 Ultra, jūs saņemsiet atjauninājumus 7 gadus. Jādomā, ka tas nozīmē ne tikai drošības atjauninājumus, bet arī atjauninājumus ar jaunām funkcijām un atjauninājumiem Android OS versijai. Tas ir liels darījums. Tā kā, izmantojot Samsung, citi mazāki vai mazāk populāri oriģinālo iekārtu ražotāji var pieņemt tādu pašu stratēģiju turpmākajiem atjauninājumiem.

Noplūdē arī minēts, ka Galaxy AI funkcijas atbalstītajās Galaxy ierīcēs būs bez maksas vismaz līdz 2025. gadam. Tas liecina, ka Samsung, iespējams, vēlas iekasēt maksu par dažām funkcijām. Un tas būtu dīvains solis, ņemot vērā, ka Google neiekasē maksu ne par vienu no viņiem. Taču mums būs jāgaida un jānoskaidro, vai Samsung plāno iekasēt maksu par papildu funkcijām vai arī galu galā tās visas tiks iekļautas abonēšanas vai kaut kādas vienreizējas maksas ietvaros. Visbeidzot, šķiet, ka dažām AI funkcijām lietotājam būs jāpiesakās, izmantojot savus Samsung konta akreditācijas datus. Tomēr nav skaidrs, kādām funkcijām tas varētu būt nepieciešams.