Telegram pāriet uz kriptogrāfiju: RAMP palaiž TON On-Ramp, lai pārveidotu telegrammu par Web3 lielāko superlietotni

Telegrammas lietotāji drīzumā varēs iegādāties un nosūtīt TON kriptovalūtu tieši caur Ramp Network (Ramp), pateicoties jaunajai on-ramp integrācijai ar The Open Network (TON) blokķēdes ekosistēmu.

Šodien Ramp, fintech jaunuzņēmums, kas veido maksājumu sliedes, kas savieno kriptoekonomiku un globālo finanšu sistēmu, paziņoja par TON pievienošanu rampas, paverot jaunas iespējas miljoniem Telegram lietotāju viegli ienirt Web3 pasaulē, izmantojot TON. Šī integrācija tiek uzskatīta arī par nozīmīgu soli ceļā uz superlietotņu revolūciju.

Šīs ziņas nāk tikai divus mēnešus pēc tam, kad Ramp sadarbojās ar Linea, izstrādātājiem draudzīgu zkEVM apkopošanas platformu Ethereum dApps mērogojamībai, lai izveidotu maksājumu infrastruktūru, kas savieno kriptovalūtu pasauli ar globālo finanšu sistēmu.

Ar neseno palaišanu Ramp ir arī atvieglojis lietotājiem iespēju ātri un droši iegādāties Toncoin ($ TON), izmantojot savu rampu, izmantojot tradicionālo fiat valūtu. Toncoin kalpo kā vietējā kriptovalūta TON blokķēdei, atvieglojot tīkla darbības, darījumus un digitālo aktīvu, piemēram, NFT un Web3 spēļu piederumu, iegādi.

Ramp izpilddirektors Szymon Sypniewicz pauda sajūsmu par sadarbību ar TON, lai simtiem miljonu Telegram lietotāju iepazīstinātu ar Web3. Paziņojumā Sypniewicz teica:

“Mēs esam priecīgi sadarboties ar TON un atvērt Web3 durvis simtiem miljonu Telegram lietotāju. Ļaujot lietotājiem visā pasaulē iegādāties TON, izmantojot viņu vietējās valūtas un vēlamo maksājuma veidu, mēs strādājam ar TON kopīgā misijā, lai izveidotu decentralizētu nākotni ikvienam.

Daniels Jangs, TON fonda globālās uzņēmējdarbības attīstības vadītājs, uzsvēra, ka jaunā TON ekosistēmas uzbraukšana uzlabo esošās iespējas, atvieglojot lielākam skaitam lietotāju iespēju iegādāties Toncoin un izbaudīt TON ekosistēmu ātro un bezrobežu darījumu priekšrocības. Nevainojama ieviešanas procesa nodrošināšana ir ļoti svarīga, lai TON apņemtos paātrināt Web3 tehnoloģiju pārņemšanu starp lietotājiem, kas nav vietējie lietotāji.

Lai izpētītu Web3 lietotnē Telegram, lietotājiem būs jāiegādājas Toncoin, un Ramp kalpo kā vārti uz TON ekosistēmu. Ramp ļauj lietotājiem iegādāties kriptovalūtas ar fiat dažu sekunžu laikā, un izstrādātāji var integrēt Ramp on-ramp savās lietojumprogrammās vietējo marķieru iegādei. Ramp ir reģistrēts Apvienotās Karalistes Finanšu uzraudzības iestādē (FCA) un ASV Finanšu noziegumu apkarošanas tīklā (FinCEN) attiecīgi kā kriptovalūtu aktīvu bizness un naudas pakalpojumu bizness (MSB).

Ramp uzbraukšanas risinājums ir noderīgs vairāk nekā 800 miljonu ikmēneša aktīvu Telegram lietotāju iesaistīšanai TON. Tas atbalsta dažādus maksājumu veidus, tostarp kredītkartes un debetkartes, bankas pārskaitījumus, Apple Pay, Google Pay un PIX — Brazīlijā populāru digitālo maksājumu metodi.

TON nesen nodrošināja 8 ciparu ieguldījumu no MEXC, kas atbilst tās redzējumam par Telegram pārveidošanu par Web3 superlietotni. Šīs transformācijas mērķis ir paātrināt ekosistēmas izaugsmi un sasniegt miljoniem lietotāju visā pasaulē.

Ramp Network (RAMP) ir fintech uzņēmums, kas savieno kriptogrāfijas ekonomiku ar globālo finanšu infrastruktūru, izmantojot on-un off-ramp risinājumus. Ramp, kas darbojas vairāk nekā 150 valstīs un teritorijās, piedāvā racionalizētu pieredzi konvertēšanai starp kriptovalūtām un fiat valūtām, kas ir integrēta ar galvenajām maksājumu metodēm.

Atvērtais tīkls (TON) ir globāla decentralizēta blokķēdes kopiena, kuras mērķis ir padarīt kriptovalūtu pieejamu ikvienam. Ar vīziju izveidot Web3 ekosistēmu programmā Telegram Messenger, TON mērķis ir līdz 2028. gadam dot iespēju 500 miljoniem lietotāju iegūt savu digitālo identitāti, datus un īpašumus.