Samsung Galaxy S24 tālruņu renderējumi atkal noplūda

Tā kā tehnoloģiju pasaule ar nepacietību gaida Samsung Galaxy S24 sērijas lielo atklāšanu nākamajā mēnesī, noplūdes ir kļuvušas par gaidāmo sirdspukstu. Katra aizejošā diena rada jaunu informācijas noplūdi, skaitot līdz brīdim, kad Korejas uzņēmums izgatavo savu jaunāko flagmani. Šodien mums ir vēl viens visu trīs modeļu oficiālā izskata renderējumu komplekts.

Vēl viena noplūde parāda Galaxy S24 renderēšanu

Pateicoties neskaitāmajām noplūdēm pēdējo nedēļu laikā, mēs jau zinām, kā izskatās Galaxy S24, Galaxy S24+ un Galaxy S24 Ultra. Pirmajos divos modeļos nav novērotas būtiskas dizaina izmaiņas. Samsung saglabā to pašu galveno dizainu ar nelieliem uzlabojumiem. Tikmēr Ultra modelis pāriet no izliekta displeja uz plakanu displeju, tādējādi padarot to plašāku.

Jaunākā informācijas noplūde to atkārto. Kā kopīgojis X lietotājs @MysteryLupin, svaigi Galaxy S24 renderējumi parādīt bāzes modeli tā dzintara dzeltenā krāsā. Plus modelis ir redzams marmora pelēkā krāsā. Galaxy S24 Ultra ir redzams marmora pelēkā un kobalta violetā krāsā. Papildus šiem visiem trim modeļiem vajadzētu būt arī Onyx Black krāsā. Samsung nav oficiāli paziņojis par šiem krāsu veidiem, taču noplūdes gandrīz neko nav aizsegušas.

Samsung galaxy S24 jaunie renderējumi 2
Samsung galaxy S24 jaunie renderējumi 1
Samsung galaxy S24 jaunie renderējumi 2

Ir arī baumas par to, ka uzņēmums pārdod Galaxy S24 trio vēl dažās krāsās tikai savā oficiālajā vietnē. Viena no šīm ekskluzīvajām opcijām var būt zila, zaļa un oranža, un Samsung, iespējams, vēlāk pievienos citas. Atšķirībā no standarta krāsām, tās var nebūt pieejamas visā pasaulē. Korejas behemotam ir ieradums paturēt tos tikai atsevišķiem galvenajiem tirgiem.

Pamatojoties uz noplūdēm, Galaxy S24 Ultra violetajam variantam būs pelēks rāmis. Pārējo trīs variantu rāmis ir nokrāsots tādā pašā krāsā kā aizmugure. Tas pats var attiekties arī uz S Pen. Tomēr Galaxy S24 un Galaxy S24+ violetajiem variantiem ir violets rāmis. Ņemiet vērā, ka Ultra ir aprīkots ar titāna rāmi, kamēr Samsung izmanto Armor Aluminium abos pārējos modeļos.

Samsung pēc trim nedēļām atrauj priekškaru savam jaunākajam flagmanim

Šī nav pirmā reize, kad mēs redzam Galaxy S24 trio noplūdušos renderējumos. Tomēr šī ir vēl viena norāde, ka oficiālā atklāšana strauji tuvojas. Mēs sagaidām, ka Samsung 2024. gada 17. janvārī atvilks priekškaru saviem nākamās paaudzes flagmaņiem. Līdz šim brīdim ir mazāk nekā trīs nedēļas. Nepaiet ilgs laiks, kad uzņēmums sāks izsūtīt plašsaziņas līdzekļu ielūgumus uz atklāšanas pasākumu, kas, iespējams, notiek Sanhosē, ASV.

Samsung galaxy S24 Ultra jaunie renderējumi 1
Samsung galaxy S24 Ultra jaunie renderējumi 2
Samsung galaxy S24 Ultra jaunie renderējumi 1
Samsung galaxy S24 Ultra jaunie renderējumi 2