KUKE izvēlas Wiserfunding, lai digitalizētu riska novērtējumus un veicinātu globālo biznesa izaugsmi

Varšava, Polija, 2024. gada 25. janvāris, FinanceWire

KUKE, Polijas Eksporta kredītu aģentūra un vadošais tirdzniecību veicinošu risinājumu piegādātājs ir izvēlējies Wiserfunding, vadošo uzņēmumu kredītriska izlūkošanas jomā, lai digitalizētu riska novērtējumus un veicinātu globālo biznesa izaugsmi. Šīs stratēģiskās sadarbības mērķis ir palielināt KUKE kreditēšanas operāciju efektivitāti, sniedzot reāllaika kredītriska ieskatus par pircējiem un pārdevējiem visā pasaulē. Wiserfunding vismodernākie kredītriska izlūkošanas rīki integrēsies ar KUKE esošajiem pakalpojumiem, piedāvājot visaptverošāku un precīzāku riska profilu ārvalstu klientiem un Polijas ražotāju un eksportētāju biznesa partneriem.

KUKE redzējums

KUKE galvenā misija ir dot uzņēmumiem iespēju pārliecinoši iesaistīties globālajā tirdzniecībā, veicinot ilgtspējīgu ekonomisko izaugsmi un darba vietu radīšanu. “Mūsu vīzija ir būt par pamatu drošai tirdzniecībai un ieguldījumiem,” saka Katarzyna Kowalska, KUKE izpilddirektora vietniece un CRO. “Laikmetā, kad ekonomikas vidē samazinās prognozējamība un globāli strauji mainās uzņēmējdarbības apstākļi, mūsu pakalpojumi nav tikai izvēles; viņi ir kritiski.”

Vairāku reģionu riska novērtēšanas izaicinājums

Viens no nozīmīgākajiem izaicinājumiem, ar ko saskaras KUKE, ir riska novērtējums uzņēmumiem, kas darbojas dažādās ģeogrāfiskās vietās. Katrs reģions nāk ar savu unikālo ekonomisko ainavu, tiesisko regulējumu un uzņēmējdarbības kultūru. “Tradicionāli starptautisko uzņēmumu kredītspējas un uzticamības novērtēšana ir bijis laikietilpīgs un resursietilpīgs uzdevums,” uzsver KUKE Risku nodaļas vadītājs Gžegožs Kveciņskis.

Nepieciešamība pēc digitalizācijas

Ņemot vērā jaunus izaicinājumus Polijas ekonomikai un pieaugošās vietējo uzņēmumu vajadzības, KUKE atzīst nepieciešamību paplašināt savu darbību digitalizāciju, lai nodrošinātu veiklību, konkurences priekšrocības un klientu apmierinātību. “Mūsdienu straujajā biznesa vidē paļaušanās uz manuāliem procesiem un sadrumstalotiem datiem ir šķērslis izaugsmei,” reklāmās Gžegožs Kveciņskis. “Šajā gadījumā mūsu partnerība ar Wiserfunding kļūst nenovērtējama.”

Tā kā starptautiskā tirdzniecība turpina kļūt sarežģītāka ģeopolitisko pārmaiņu un tirgus nestabilitātes dēļ, KUKE un Wiserfunding partnerība piedāvā Polijas uzņēmumiem mūsdienīgu risinājumu senai problēmai. Šīs sadarbības mērķis ir ne tikai samazināt riskus, bet arī radīt jaunas izaugsmes un paplašināšanās iespējas.

Wiserfunding risinājums

Wiserfunding piedāvā uzlabotu kredītriska izlūkošanas rīku komplektu, kas ir īpaši izstrādāts, lai risinātu sarežģītās globālās uzņēmējdarbības problēmas. “Mēs esam priecīgi sniegt savu riska izlūkošanas informāciju un ieskatus KUKE iekšējai platformai,” saka Gabriele Sabato, Wiserfunding izpilddirektors un līdzdibinātājs. “Izmantojot mūsu kopīgos centienus, mēs cenšamies būtiski racionalizēt un uzlabot starptautisko uzņēmumu novērtēšanas procesu, iezīmējot būtisku darbības efektivitātes un riska pārvaldības precizitātes uzlabojumu.”

Izpilddirektoru citāti

Katarzyna Kowalska: “Mūsu sadarbība ar Wiserfunding ir vēl viens svarīgs solis KUKE digitalizācijā, kas mūs noved pie augstākās tirdzniecības apdrošinātāju līgas pēc tam, kad 2023. gada beigās tika ieviesta mūsdienīga elektroniskā platforma klientiem. Riska novērtēšana starptautiskajos tirgos vienmēr ir bijis sarežģīts uzdevums. Šī partnerība ļauj mums piedāvāt progresīvu, uz datiem balstītu risinājumu Polijas eksportētājiem, palīdzot viņiem pieņemt pārdomātākus lēmumus. Tas var arī ietekmēt KUKE efektivitāti, kas ļauj mums saglabāt konkurētspēju gan vietējā, gan starptautiskā mērogā, kā arī sasniegt apmierinošus finanšu rezultātus.

Gabriele Sabato: “KUKE ir viena no labākajām Eiropas kredītaģentūrām, un tai ir izcili panākumi uzņēmumu atbalstīšanā to globālajos centienos. Mēs esam pagodināti, ka varam atbalstīt viņu misiju ar mūsu jaudīgo tehnoloģiju un unikālo pieredzi. Pateicoties mūsu risinājumam, KUKE varēs palielināt Polijas eksportētāju atbalsta ātrumu un pieejamību, dažu sekunžu laikā analizējot visus pircējus un bieži tos uzraugot. Digitālās aizdošanas procesa un agrīnās brīdināšanas sistēmas pilnīga automatizācija ir galvenais veiksmes faktors mūsdienu digitālajā ekonomikā.

Par KUKE Eksporta kredīta aģentūru

KUKE, saīsinājums no Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych, ir Polijas Eksporta kredītu aģentūra (ECA). KUKE dibināta 1991. gadā, un tā ir bijusi priekšgalā, atbalstot Polijas uzņēmumus to globālajos centienos, pasargājot tos no dažāda veida finanšu riskiem, kas saistīti ar starptautisko tirdzniecību. Aģentūrai ir spēcīga pieredze, palīdzot gan maziem, gan lieliem uzņēmumiem nodrošināt tirdzniecības darījumus un ieguldījumus pāri robežām.

KUKE misija ir veicināt drošus tirdzniecības darījumus un ieguldījumus un atbalstīt Polijas uzņēmumu starptautisko paplašināšanos, nodrošinot visaptverošu finansēšanas risinājumu komplektu. Tā mērķis ir būt Polijas ekonomiskās izaugsmes katalizatoram, internacionalizējot savus uzņēmumus.

Par Wiserfunding

Wiserfunding, ko 2016. gadā dibināja profesors Edvards Altmens un Dr. Gabriele Sabato, ir Londonā bāzēts finanšu tehnoloģiju uzņēmums, kas koncentrējas uz progresīvas analītikas izmantošanu, lai novērtētu mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) kredītrisku. Uzņēmums tika izveidots ar pieredzējušu akadēmiķu un finanšu nozares profesionāļu palīdzību, lai novērstu esošās nepilnības MVU kredītriska izpētē.

Wiserfunding cenšas kļūt par galveno platformu kredītriska izpētei, mazinot plaisu starp MVU un finanšu iestādēm un nodrošinot veselīgākas, ilgtspējīgākas biznesa attiecības.

Kontakti

Mārketinga menedžeris
Emma Ankarberga
Wiserfunding
[email protected]
Pārstāvis
Marcins Jedlinskis
KUKE
[email protected]