Shazam ļauj atpazīt dziesmas no citām lietotnēm ar pievienotām austiņām

Shazam integrācija iOS ekosistēmā ir uzlabojusies ar programmatūras atjauninājumiem. Tomēr Apple turpina padarīt lietotājam pieejamu savu lietojumprogrammu, kas pieejama App Store, kas pabeidz rīka funkcijas. Viena no galvenajām lietotnes kļūdām bija tā, ka mēs nevarējām atpazīt mūziku no citām lietojumprogrammām, kad mums bija pievienotas austiņas (to varējām, kad bijām bez tām). Ar jaunu atjauninājumu Shazam ļauj atpazīt mūziku no lietotnēm, izmantojot austiņas, atrisināt šo kļūdu, kas tika apspriesta pēdējos mēnešos.

Atpazīst mūziku no citām lietotnēm pat ar Shazam pievienotām austiņām

Shazam ir viena no mūsu ierīces pamata lietojumprogrammām. Tas ļauj atpazīt, kāda mūzika tiek atskaņota noteiktā laikā tikai pāris sekundes klausoties. Šī funkcija, ko iegādājies Apple, ir pieejama aktivizēšanai no iOS un iPadOS vadības centra, taču ir arī lietotne, kas ļauj saglabāt un ierakstīt visu jūsu klausīšanos un ātri piekļūt mūzikas straumēšanas pakalpojumam, lai to klausītos. dziesmas.

Iekšā jauns Shazam atjauninājums Viena no galvenajām kļūdām, ko atklājām, atpazīstot mūziku no trešo pušu lietojumprogrammām, ir atrisināta. Šī jaunā versija Nodrošina mūzikas atpazīšanu no citām lietotnēm pat tad, ja ir pievienotas austiņas. Lietotājam tiešām nekas nav jādara, bet saderība ir ieradusies ar versiju 17.3.

Tagad varat identificēt dziesmas, izmantojot vadu vai bezvadu austiņas. Jums vienkārši jāatver lietotne, un, kad sākuma ekrānā redzat austiņu ikonu, varat sākt meklēt mūziku no citām programmām vai no jebkuras vietas.

Shazam atceras, ka funkcija darbojas ar jebkura veida austiņām Neatkarīgi no tā, vai tie ir oficiāli, Bluetooth, trešās puses vai kabeļa. Svarīgi, lai būtu bezvadu vai vadu savienojums. No šī brīža augšējā statusa joslā redzēsim austiņu simbolu, un Shazam sāks atpazīt atskaņotās dziesmas, kamēr aktivizēsim lietojumprogrammu.

Shazam (AppStore saite)
ŠazamsBezmaksas