Ģeneratīvais mākslīgais intelekts, kas pieejams operētājsistēmā iOS 18, izmantojot Siri WWDC24

WWDC ir viens no Apple svarīgākajiem gada mirkļiem. Tas ir lielākais notikums izstrādātājiem Big Apple un notiek katru gadu jūnija sākumā. Šajā pasākumā tiek prezentēti programmatūras jaunumi nākamajam gadam un uzreiz pēc tam tiek izlaistas beta versijas, lai izstrādātāji varētu sākt jauno operētājsistēmu testēšanu. Acīmredzot, WWDC24 ienesīs lielas izmaiņas operētājsistēmā iOS 18, integrējot ģeneratīvo AI virtuālajā palīgā Siri. Viss joprojām ir baumas un daudzi aspekti nav zināmi, taču šķiet, ka Apple gatavojas spert soli, kuru mēs visi gaidām.

iOS 18 ietvers Siri, kas bagātināts ar ģeneratīvu AI

Mēs jau ilgu laiku esam dzirdējuši par Apple mākslīgo intelektu, mašīnmācīšanās modeļiem, valodu… bet mums nekas nav skaidrs. Varam būt skaidrs, ka Cupertino galvenajā mītnē viņi virzās uz priekšu daudzās teritorijās vienlaikus. Patiesībā nosaukums Ajax ir izvēlēts atsaukties uz mākslīgā intelekta modelis ar kuru jūs laika gaitā darbināsiet lielu daļu savu instrumentu.

Šķiet, ka viss liecina, ka saskaņā ar jaunākajām publikācijām Siri tiks veiktas lielas izmaiņas ar iOS 18, un tas viss tiks prezentēts šī gada WWDC24. Siri varēs būt dabiskas sarunas ar lielāku lietotāja pielāgošanu pateicoties šī ģeneratīvā AI integrācijai ar Ajax.

Pagaidām vēl ir pāragri prognozēt, kāda veida ģeneratīvā AI Siri tiks iekļauta, taču tādas sistēmas integrācija, kas ir līdzīga Shortcuts vai tam, ko sauc par “a Apple specifisks izveides pakalpojums«. Ir atvērtas arī durvis Siri savienošanai ar ārējiem pakalpojumiem, izmantojot API. Tas, ko mēs arī esam gaidījuši jau ilgu laiku, un tas, kas saistīts ar AI iekļaušanu, var būt labas ziņas.

Visbeidzot, ir arī virkne baumu, kas liecina, ka daļa no šī mākslīgā intelekta ir saistīta ar Siri tiks prezentēts abonēšanas pakalpojuma formātā, kas nozīmētu, ka ne visi varētu piekļūt vienādām funkcijām. Un Apple pakalpojumi darbojas ļoti labi, un tas varēja atrast jaunu biznesa nišu.