Sākotnējais iOS 18 kods parāda pirmos jaunumus par iPhone 16

Kamēr izstrādātāji domā, kas jauns operētājsistēmā iOS 17.2.1, un testē iOS 17.3 pirmo izstrādātāja beta versiju Viņi ir arī atbildīgi par iOS 18 izstrādes vadīšanu. Šī jaunā operētājsistēma pirmo reizi tiks izlaista WWDC24 jūnijā. Operētājsistēmā iOS 18 tiks iekļautas lieliskas jaunas funkcijas saistībā ar mākslīgo intelektu un Noplūdušais iOS 18 sākotnējais kods parāda jaunas iPhone 16 funkcijas: Būs četri dažādi modeļi, un tiem visiem būs viena un tā pati A17 mikroshēma. Zemāk mēs jums pastāstīsim visu informāciju.

‘Crystal’, iOS 18 koda nosaukums, atklāj jaunas iPhone 16 funkcijas

Ir skaidrs, ka Cupertino viņi paralēli strādā pie vairāku operētājsistēmu izstrādes, taču viena no svarīgākajām komandām, bez šaubām, ir projekta komanda. kristāls, koda nosaukums Apple iekšienē iOS 18. Acīmredzot MacRumors ir spējis piekļūt pirmajam sākotnējam operētājsistēmas kodam un var sākt atklāt kādu informāciju. Piemēram IPhone 16 būs četri dažādi modeļi kā ir aizdomas līdz šim: iPhone 16, 16 Plus, 16 Pro un 16 Pro Max. Šobrīd no iPhone 16 Ultra nav nekādu pēdu.

Renderēt iPhone 16 Pro Max

Tiek arī atklāts, ka Visiem iPhone 16 modeļiem būs viena un tā pati mikroshēma. Šī ir t8140 vai Tahiti mikroshēma, kas ir Apple lietotais koda nosaukums vai tas pats A17 mikroshēma. Atcerieties, ka Apple gadiem ilgi ir mainījis standarta modeļu un Pro modeļu mikroshēmu, pēdējiem atstājot jauno mikroshēmu, kas izstrādāta pēdējā gadā. Tomēr tas varētu mainīties ar iPhone 16, jo tiem visiem būtu A17 mikroshēma, taču tā varētu būt divi modeļi: A17 mikroshēma un A17 Pro mikroshēma Pro modeļiem.

No Amerikas plašsaziņas līdzekļiem viņi apliecina, ka nevar veikt daudz vairāk novērtējumu attiecībā uz iOS 17, jo iOS 18 versija, kas noplūda, ir ļoti agrīnā izstrādes periodā. Mēs redzēsim, kas notiks turpmāk, kur iOS 18 analīzes, koncepcijas un noplūdes notiks katru nedēļu.

Attēls – Figma koncepcija