OPPO Find X7 flagmaņu sērija tiks uzsākta 8. janvārī

Pēc OPPO Find X7 un Find X7 Ultra dizainiem tikko parādījās plašāka informācija. OPPO Find X7 sērija tiks uzsākta 8. janvārī, to apstiprinājis uzņēmums. Sākotnējais palaišanas pasākums notiks Ķīnā, lai gan šoreiz ir gaidāma arī globāla atklāšana.

Atgādinām, ka OPPO Find X6 sērija nenonāca globālajos tirgos. Tomēr OPPO Find X5 sērija to darīja. Tomēr mēs ceram redzēt OPPO Find X7 sēriju tirgos ārpus Ķīnas.

OPPO Find X7 vadošā sērija tiks uzsākta 8. janvārī, tas ir oficiāli

Jebkurā gadījumā OPPO Find X7 sērija tiks paziņota 8. janvārī pasākuma laikā, kas sāksies pulksten 14:30 (pēc Ķīnas laika). Tas nozīmē 8:30 CET / 7:30 BST / 2:30 EST / 23:30 PST (7. janvāris).

Šķiet, ka viena no nesenajām baumām bija precīza, “Pro” modelis vispār netiks palaists. Tikai OPPO Find X7 un OPPO Find X7 Ultra tika iekļauti OPPO veikalā, un rezervācijas jau ir atvērtas Ķīnas patērētājiem.

Vienmēr pastāv iespēja, ka OPPO izmantos nosaukumu “Pro” visā pasaulē, taču mēs to redzēsim. Tomēr pašreizējā situācijā par “Pro” modeli nevar runāt. OPPO pieturas pie vaniļas un “Ultra” monikeriem.

Šo divu tālruņu dizaini ir gandrīz identiski

Abi attiecīgie viedtālruņi izskatās gandrīz vienādi. Vienīgā atšķirība, ko pamanīsit, ir kameras salā aizmugurē, un tikai tad, ja jūs patiešām pievērsīsit tam uzmanību. Izkārtojums tur izskatās vienāds, taču Find X7 apakšējā izgriezumā nav iekļauta ceturtā kamera. Tas darbojas OPPO Find X7 Ultra.

Turklāt OPPO Find X7 Ultra aizmugurē, atšķirībā no OPPO Find X7, ir divas periskopa telefoto kameras. Abi viedtālruņi būs pieejami vegānas ādas + stikla kombinācijās, savukārt vaniļas modelis būs pieejams arī tikai stikla (aizmugures) variantos.

Šis dizains būtībā ir OPPO Find X6 Pro piedāvātā evolūcija. Iespējams, ka tas nepatīk visiem, taču tas ir unikāls, un šķiet, ka tas patīk lielākajai daļai cilvēku. Šī kamera oreo ir ļoti pamanāma, taču tā var noderēt arī kā rādītājpirksta enkurs, ja OPPO Find X6 Pro un OPPO Find N3 ir kaut kas atbilstošs.

OPPO Find X7 Ultra visi varianti 1
OPPO Atrast X7 visus variantus 1
OPPO Find X7 Ultra visi varianti 1