2023. gada labākais saliekamais ir OnePlus Open, un tagad tas ir 300 $ atlaidi!

OnePlus Open ir neapšaubāmi vislabākais salokāmais 2023. gadā, un šobrīd varat to paņemt no Best Buy tikai par USD 1399, neveicot apmaiņu.

Pašlaik tas tiek pārdots par USD 1499, kas ir USD 200 atlaide. Bet, ja jūs to aktivizējat šodien vietnē AT&T vai Verizon, jūs varat saņemt vēl 100 USD atlaidi, samazinot to līdz 1399 USD. Tas ir diezgan neticams darījums. Tā kā šis ir 16 GB/512 GB variants – arī vienīgais Open variants, tāpēc tas ir daudz lētāks nekā Galaxy Z Fold 5, kura parastā cena ir 1919 USD par šo RAM/atmiņas variantu.

Esmu izmantojis OnePlus Open pēdējos četrus mēnešus, krietni pirms tam, kad uzņēmums paziņoja par tālruni. Un es joprojām nevaru to nolikt. Tas ir tikai tik labi. OnePlus šeit noteica ekrāna izmērus un spilgtumu. Tas nodrošina mums 18:9 malu attiecību priekšējā displejā, tāpēc jums nav jāatver tālrunis katru reizi, kad vēlaties to izmantot. Tas nozīmē arī to, ka iekšējā displejā varat izmantot divas lietotnes blakus parastajā lietotnes izmērā. Ir arī Open Canvas, kas labi darbojas ar vairāku uzdevumu veikšanu un ļauj izmantot vairāk ekrāna nekustamo īpašumu, nekā jums patiesībā ir.

Displeji ir arī neticami spilgti ar 2800 nitu maksimālo spilgtumu. Tātad problēma, ka nevar redzēt salokāmus displejus saulē, tā šeit nav problēma.

Turklāt OnePlus šajā tālrunī iekļāva neticamu kameras iestatījumu. Tā ir pirmā reize, kad es regulāri paķēru tālruni, kas nebija Pixel, lai fotografētu. Tas tiešām daudz ko izsaka.

Visbeidzot, mēs nevaram aizmirst par pārējām specifikācijām, kas ir diezgan augstas klases 2023. gada beigās. Tas ietver Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 procesoru, 16 GB RAM un 512 GB iebūvēto atmiņu, kā arī 4800 GB. mAh ietilpības akumulators, kas ir diezgan iespaidīgs salokāmam, it īpaši šim apgaismojumam.

Varat to iegādāties veikalā Best Buy jau šodien, taču šī izpārdošana nebūs ilga, tāpēc labāk pasteidzieties.