OnePlus 12 24 GB variants varētu būt ekskluzīvs Ķīnā

Nesenās noplūdes, kas iegūtas no cienījamā nopludinātāja Ishan Agarwal, izmantojot 91Mobiles, atklāja OnePlus 12 un OnePlus 12R krātuvi, operatīvo atmiņu un krāsu opcijas. OnePlus šīs divas ierīces izlaidīs pasaules tirgū 23. janvārī. Noplūde apgalvo, ka OnePlus 12 24 GB RAM variants paliks ekskluzīvs Ķīnas tirgum.

OnePlus 12 ir aprīkots ar Snapdragon 8 Gen 3 mikroshēmojumu, 6,82 collu QHD+ OLED ar 4500 nitu vietējā maksimālā spilgtuma atbalstu un 50 MP Sony LYT-808 galveno sensoru.

Agarwal Indijas tirgum norāda divas konfigurācijas: vienu ar 12 GB RAM un 256 GB krātuvi un otru ar 16 GB RAM un 512 GB krātuvi. Interesanti, ka tas atspoguļo iespējas, kas pieejamas Ķīnas laidienā, izņemot to, ka Indijā nav 24 GB varianta. Šis solis vairāk saskaņo OnePlus ar tādiem konkurentiem kā Google Pixel 8 Pro, kuram ir arī 12 GB RAM, savukārt Samsung Galaxy S23 Ultra turpina darboties ar 8 GB.

Iespējams, ka OnePlus 12 24 GB variants atbilst konkrētām reģionālajām vēlmēm vai tirgus dinamikai

No otras puses, gaidāmais OnePlus 12R ir budžetam draudzīgāka alternatīva. Tas ievieš divus variantus. Bāzes modelis piedāvā 8 GB RAM un 128 GB krātuvi. Tomēr tā augstākā līmeņa opcija nodrošina 16 GB RAM kopā ar 256 GB krātuvi. Papildus tam OnePlus 12R varēs lepoties ar pagājušā gada vadošo mikroshēmojumu Snapdragon 8 Gen 2.

Līdz ar šīm atklāsmēm pastiprinās gaidas par globālo palaišanu 23. janvārī. OnePlus entuziasti var sagaidīt uzlabotas veiktspējas un uzglabāšanas iespējas, padarot zīmolu konkurētspējīgāku viedtālruņu vadošajā tirgū. Lēmums atteikties no 24 GB līmeņa noteiktos tirgos parāda niansētu pieeju. Tas, iespējams, ir saistīts ar konkrētām reģionālajām vēlmēm vai tirgus dinamiku.

Proti, ir apstiprināts, ka OnePlus 12 sērija, tostarp OnePlus 12R, sasniegs tirgus visā Ziemeļamerikā un Eiropā, solot plašāku auditoriju piekļuvi šīm jauninātajām ierīcēm. Tuvojoties izlaišanas datumam, tehnoloģiju entuziasti ar nepacietību gaida OnePlus 12 sērijas oficiālo atklāšanu, ar nepacietību klātienē izjust sasniegumus un jauninājumus, ko sola šis ļoti gaidītais viedtālruņu klāsts.