Klikšķi, jaunā fiziskā tastatūra, kas atgriezīs Blackberry būtību jūsu iPhone

Telefonijas attīstība ir pastāvīga. Apple gadījumā tas piedāvā periodiskus programmatūras atjauninājumus, lai sniegtu lietotājam jaunu pieredzi un veidus, kā maksimāli izmantot savu ierīču, īpaši iPhone, aparatūru. Turklāt iPhone tālruņi tiek atjaunināti gadu no gada, lai piedāvātu jaunas tehnoloģijas, kas spēj modulēt programmatūras sasniegumus: ideāla simbioze. Tomēr daži lietotāji vēlas ieviest jauninājumus un apvienot šo jauno tehnoloģiju ar veco un atgriezties laikmetā BlackBerry. Un tas ir tas, ar ko var panākt Klikšķi, jaunā fiziskā tastatūra, kas ir saderīga ar iPhone un piešķirs mūsu terminālim atšķirīgu pieskārienu.

Fiziskā tastatūra iPhone tālrunim: tā ir klikšķi

Patiešām: Fiziskā tastatūra ir mūsu iPhone piederuma veidā. Šis uzņēmums ir nolēmis laist klajā fizisku tastatūru, kas piešķir pieskārienu Blakkerija mūsu iPhone tālruņiem. Šis piederums savienojas caur Zibens vai USB-C uz mūsu iPhone un Tas arī ļauj uzlādēt ierīci, izmantojot integrētu savienotāju. Tādā veidā tastatūra tiek darbināta no pašas ierīces enerģijas, un, ja mēs vēlamies to uzlādēt, izmantojot MagSafe vai pašu lādētāju, mēs to varam izdarīt.

Klikšķi ir produkts, ko tik daudzi iPhone lietotāji ir gaidījuši. Veids, kā apvienot tastatūru ar visu, kas jums patīk iPhone. Klikšķi apvieno skārienrakstīšanu ar iPhone pieredzi. Viņi ir ideāls pāris. Es izmantoju Clicks pēdējo gadu un esmu guvusi savu pieredzi. Pēc pāris nedēļām muskuļu atmiņa sāk darboties, un jūs nekad nevēlaties noņemt Clicks no sava iPhone.

Klikšķiem ir trīs pamata pīlāri. Pirmkārt, palielinot ekrānā pieejamo izmēru pēc virtuālās tastatūras noņemšanas tajā. Tas ļauj palielināt ierīces pieskāriena jaudu, kas daudziem sagādās prieku. No otras puses, tas ir atļauts palielināta rakstīšana, pateicoties šai ārējai tastatūrai atgādina Blackberry, QWERTY tastatūru, kas, visbeidzot, arī atbalsta Ātrie īsceļi, izmantojot taustiņu kombinācijas.

Klikšķi, fiziska iPhone tastatūra

Ir pieejami klikšķi iPhone 14 Pro ar Lightning savienotāju, iPhone 15 Pro un 15 Pro Max ar USB-C. IPhone 14 Pro gadījumā tā cena būs 139 USD, un to var iegādāties jau tagad ar sūtījumiem, sākot no 1. februāra. IPhone 15 Pro gadījumā tastatūras vērtība būs 139 USD, un to varēs iegādāties jau tagad, sākot ar marta vidu. Un, ja jums ir iPhone 15 Pro Max, jums būs jāgaida līdz pavasarim, lai saņemtu un rezervētu šo Clicks modeli, kura vērtība būs 150 USD. Visus Pieejams dzeltenā un pelēkā krāsā.

Klikšķi iPhone 14 Pro iPhone 15 Pro iPhone 15 Pro Max
Izmēri 188,26 × 74,85 × 10,75 mm 188,45x74x10,75 mm 204,1 × 80,1 × 11,05 mm
Svars 62g 62g 65g
Tastatūra Atslēgas diametrs: 5,6 mm Atslēgas diametrs: 5,6 mm Atslēgas diametrs: 6,3 mm
Atslēgas gājiens: 0,2 mm Atslēgas gājiens: 0,2 mm Atslēgas gājiens: 0,2 mm
Savienojums Zibens USB-C USB-C
Porta funkcija Atbalsta uzlādi, datu pārsūtīšanu, Apple CarPlay Atbalsta ātru uzlādi Atbalsta ātru uzlādi
Krāsas BumbleBee, London Sky BumbleBee, London Sky BumbleBee, London Sky
Materiāli Augšējais korpuss: šķidrais silikons, tastatūra: polikarbonāts (personālais dators), tastatūras materiāls: dators + silikons, aizmugures vāciņš: vegāniska āda, tastatūras korpusi: niķelēts Augšējais korpuss: šķidrais silikons, tastatūra: polikarbonāts (personālais dators), tastatūras materiāls: dators + silikons, aizmugures vāciņš: vegāniska āda, tastatūras korpusi: niķelēts Augšējais korpuss: šķidrais silikons, tastatūra: polikarbonāts (personālais dators), tastatūras materiāls: dators + silikons, aizmugures vāciņš: vegāniska āda, tastatūras korpusi: niķelēts