Lūk, ko nevarat darīt pakalpojumā Threads — atjaunināts 2024. gada 22. februārī

Pēc kāda laika gaidīšanas mēs beidzot varam izmēģināt Threads, Meta atbildi Twitter. Cilvēki iekļūst lietotnē un uzzina visu iespējamo. Šīs monētas pretējā pusē viņi arī uzzina, ko viņi dara nevar darīt programmā Threads. Šeit ir šo lietu kopsavilkums.

Tas nav paredzēts, lai jūs novirzītu no lietotnes. Jebkurā gadījumā izmēģiniet to un uzziniet, kas “Zuck” ir piedurknēs. Tomēr viena lieta, kas jāņem vērā, ir tāda, ka jums vajadzētu sagaidīt, ka lietotne laika gaitā pievienos funkcionalitāti. Ir lietas, ko nevar izdarīt tagad, bet tas var nebūt gadījums pēc pāris mēnešiem vai pat nedēļām. Vienkārši paturiet to prātā.

Pirms sākam, kas ir pavedieni?

Ja neesat pazīstams ar šo lietotni, šī ir Meta Twitter versija. Tā ir sociālo mediju lietotne, kas ir saistīta ar Instagram, norāda uzņēmums. Tomēr tas nav īpaši saistīts ar Instagram, izņemot to, ka varat pieteikties, izmantojot savus Instagram akreditācijas datus.

Tas stingri seko Twitter formulai. Varat izveidot uz tekstu balstītas ziņas, un tās tiks rādītas nepārtraukti ritošā plūsmā. Papildus tekstam varat ievietot arī fotoattēlus un videoklipus.

Ko jūs nevarat izdarīt Meta pavedienos

Tātad, jūs tikko lejupielādējāt Threads un esat viens no vairāk nekā 100 miljoniem cilvēku, kas pievieno pavedienus. Tas viss ir labi un eleganti. Tomēr šajā platformas sākumposmā jūs ātri sapratīsit, ka ir dažas lietas, kuras jūs nevarēsit izdarīt.

Nav DM: Atvainojiet, šodien neslīd

(Atjaunināts 2024. gada februārī: Threads pašlaik strādā, lai šo funkciju iekļautu lietotnē)

Viens no galvenajiem sociālo mediju aspektiem ir spēja ātri un viegli nosūtīt ziņojumu citai personai vai grupai. Tāpēc visās lielākajās sociālo mediju platformās ir DM (tiešās ziņojumapmaiņas) funkcija. Tomēr Threads pagaidām neļauj jums ziņot citiem cilvēkiem.

Tas ir dīvaini, jo Instagram ir DM funkcija, un Threads un Instagram ir savienoti dvīņi. Būtu jauki, ja Meta varētu mums piedāvāt ziņojumapmaiņas funkciju pavedieniem.

Tomēr, tā kā Threads un Instagram ir tik cieši saistīti, būtu jauki, ja uzņēmums varētu sniegt mums vienotu ziņojumapmaiņas pieredzi. Ja jūsu Threads ziņojumi un Instagram ziņojumi varētu būt vienā iesūtnē abās lietotnēs.

Atverot iesūtni kādā no lietotnēm, jums būs cilne, kurā tiks rādīti tikai jūsu Instagram ziņojumi, un cilne, kurā tiek rādīts tikai jūsu pavedienu ziņojums. Var būt arī cilne, kas parāda abus. Mums būs jāgaida, lai redzētu, ko Meta plāno darīt.

Publicējiet GIF attēlus no tastatūras: Par to ir jāstrādā…

Mēs visi zinām, ka lielākajai daļai no mums GIF ir kā otrā valoda. Mēs varam publicēt tos Twitter kā ilustrētu atbildi uz kāda karstu uzņemšanu. Nesen cilvēki ieguva iespēju tos ievietot Instagram. Runājot par pavedieniem, varat tos izlikt, taču ir kāds āķis.

Jūs nevarat tos izlikt tieši no tastatūras. Digitālajām tastatūrām, piemēram, Gboard, ir cilne GIF, kas nodrošina GIF failus, kurus varat ievietot ar vienu pieskārienu. Ja jūs mēģināt to darīt, jūs sagaidīs vilšanās.

(Atjaunināts 2024. gada februārī) Kā ievietot GIF attēlus

Lai gan jūs nevarat ievietot GIF, izmantojot tastatūru, to ir izdarīt vienkāršāk nekā tad, kad Threads pirmo reizi tika palaists. Kad veidosit jaunu ziņu, jūs redzēsit GIF pogu tieši zem teksta lauka. Tiks atvērts GIf panelis, kurā varēsiet meklēt. Šo plati darbina Giphy.

Vītnes Logo 2 AH

Jūs joprojām varat pievienot GIF, augšupielādējot tos tieši no savas ierīces. Vienkārši pieskarieties Pievienot attēlu pogu (tieši blakus pogai GIF) un atlasiet failu savā tālrunī. Tas to augšupielādēs un darbosies kā parasti.

Skatiet laika skalu tikai tiem, kam sekojat: Mēs to sapratām, slavenības pastāv!

(ATJAUNINĀJUMS: pavedieni pievienoja šo līdzekli versijā 293.0.0.30.113)

Atvainojiet, ka jums tas tiek pārkāpts, taču tāpat kā citās sociālo mediju vietnēs jūs cīnāties pret algoritmu, izmantojot pavedienus. Mazajam puisim ir grūti tikt pamanītam sociālajos medijos. Lielākā daļa cilvēku publicē fotoattēlus un videoklipus dažiem skatījumiem, bet citi iznīcina miljonus. Viena no bēdām ir tā, ka slavenības, ietekmētāji un slaveni satura veidotāji cenšas iegūt miljoniem sekotāju, skatījumu, atzīmju Patīk un komentāru.

Pavedienu gadījumā tas ir gandrīz vienāds. Kad pierakstīsities pakalpojumā Threads, jūs sagaidīs pārsvarā īpaši slavenu cilvēku plūsma. Jūs redzēsit slavenības un ietekmētājus, kuriem pat nesekoji. Jūs redzēsiet, ka viņu sekotāju skaits strauji pieaugs par sekundi, bet jūsu sekotāju skaits vairs nebūs tik strauji.

Tomēr Instagram atrisināja plūsmas problēmu, piedāvājot sekoto plūsmu. Tas ir kaut kas, ko cilvēki vēlas redzēt pakalpojumā Threads. Īpaši slavenajām personām jau ir miljoniem sekotāju visā internetā. Threads ir jauna platforma, iespēja jaunam sākumam un, iespējams, jauna cilvēku kopiena. Tas ir mazliet nepatīkams, jo notiek tas pats, kas ar citām platformām.

Apgriezt videoklipus: Jums ir jāizmanto citas lietotnes… bļin

Pavedieni sniedz jums iespēju publicēt attēlus un videoklipus. Varat ievietot videoklipus, kuru garums nepārsniedz vairākas minūtes, taču, ja pārsniegsiet videoklipa maksimālo garumu, jūs nevarēsit ātri apgriezt taukus, lai tas būtu piemērots.

Kad esat atlasījis videoklipu savā multivides bibliotēkā, jūs vienkārši iegūsit videoklipa priekšskatījumu, un tas arī viss. Pieskaroties videoklipam, tiksiet atgriezts multivides atlasītāja lietotāja saskarnē. Turklāt, ja videoklips ir pārāk garš, šķiet, ka lietotne mēģinās to augšupielādēt un parādīs ziņojumu “Neizdevās augšupielādēt”. Cerams, ka lietotne ļaus jums apgriezt videoklipus.

Rediģēt fotoattēlus: Cukerberg, vai esat pārliecināts, ka šī ir Instagram lietotne?

Threads ir Instagram lietotne, un tā lielā mērā atbilst vecāklietotnes aplikācijām. Tomēr, ja plānojat augšupielādēt attēlu, jūs sastapsieties ar kailiem kauliem. Jūs nevarat apgriezt savus fotoattēlus pirms to publicēšanas. Turklāt jūs nevarat pievienot filtrus vai veikt nekādas korekcijas.

AH Instagram logotips 1 jaunsAH
AH Instagram logotips 1 jaunsAH

Jums ir dota elementāra fotoattēlu rediģēšanas pieredze pakalpojumā Instagram. Varat apgriezt fotoattēlu, pielāgot krāsas un spilgtumu, lietot efektus un veikt citas darbības. Cerams, ka Threads pārmantos kādu no Instagram fotoattēlu rediģēšanas spējām.

Dzēsiet savu kontu, neizdzēšot savu Instagram kontu: Brauciet kopā, mirstiet kopā

(2024. gada februāra atjauninājums: tagad varat izdzēst savu Threads kontu, neizdzēšot savu Instagram kontu)

Ikviens piedzīvo pircēja nožēlu (vai līdzvērtīgu konta reģistrēšanai, lai uzzinātu, ka jums tas nepatīk), un mēs laiku pa laikam esam piemeklējuši pogu “Dzēst kontu”.

Threads gadījumā, ja nolemjat, ka nevēlaties paturēt savu kontu, vienīgais veids, kā atbrīvoties no sava Threads konta, ir dzēst savu Instagram kontu. Tas ir bēdas.

Šķiet, ka Meta izveidoja Threads no Instagram, lai tos ātri nonāktu tirgū un gūtu labumu no Elona Maska nolaišanās ar kuģi. Tādējādi pavedieni var būt tik ļoti saistīti ar Instagram, ka būtībā tie ir savienoti. Ja tas tā ir, tad Meta nometa bumbu.

Uzņēmums paziņoja, ka meklē veidu, kā lietotāji varētu dzēst kontus atsevišķi. Šķiet dīvaini, ka uzņēmums mēģina to noskaidrot sava lietotne. Jebkurā gadījumā jūs varat sagaidīt šo funkciju.

Veiciet balss vai video zvanus: Nekādu nejaušu videozvanu jūsu Threads draugiem

Vairākas sociālās platformas ļauj veikt balss un video zvanus ar citiem cilvēkiem; tomēr ar pavedieniem jūs nevarat. Tas ir nedaudz ironiski, jo visas pārējās Meta piederošās platformas (Facebook, Instagram un WhatsApp) ļauj to izdarīt. Uzņēmums joprojām strādā pie pamata DM ieviešanas platformā. Tāpēc, cerams, Threads drīz pēc tam nodrošinās iespēju veikt zvanus.