iOS 17.2.1 varētu ierasties pavisam drīz: Apple jau strādā pie tās izstrādes

Pagājušajā nedēļā oficiāli tika izlaista iOS 17.2 — atjauninājums, kuru mēs gaidījām daudzas nedēļas. Un dažas dienas vēlāk, kā plānots, Apple sāka iOS 17.3 izstrādi, uzsākot pirmo beta versiju izstrādātājiem. Tomēr ne viss šeit beidzas, jo daži tīmekļa portāli Tie nosaka apmeklējumus no dažādiem iPhone tālruņiem ar instalētu iOS 17.2.1. Tas nozīmē, ka Cupertino testē, kāds būtu nākamais tuvākais nelielais atjauninājums, neliels drošības ielāps un kļūdu labojums, kas varētu tikt izdots nākamā gada sākumā vai, ja izstrāde ir ļoti progresējusi, šī gada beigās.

Kļūdu labojumi un maz kas cits: tā varētu būt iOS 17.2.1

MacRumors galvenajā mītnē ir atskanējuši trauksmes signāli, jo tie ir atklājuši aktivitātes un apmeklējumus no iPhone tālruņiem ar iOS versiju, kas vēl nav pieejama ne oficiāli, ne beta programmā. Ir par iOS 17.2.1 — iespējama jauna versija, kas varētu tikt izstrādāta Cupertino. Šis darbības veids Apple atstājot apmeklējumus uzņēmumam veltītajos portālos, nav nekas jauns, jo mums ir tādi precedenti kā, kas notika ar iOS 17.0.3, iOS 17.1.2 vai iOS 17.1.1.

Tās ir ļoti pārsteidzošas mazas zīmes, kas to parāda iOS 17.2.1 ir tepat aiz stūra, lai gan šķiet, ka nekas neliecināja, ka pie šī atjauninājuma tiek strādāts. Šis atjauninājums, visticamāk, ietvers kļūdu labojumus, kas konstatēti operētājsistēmā iOS 17.2, un veiktspējas uzlabojumus, tāpat kā jebkurš cits neliels atjauninājums. Šī iespējamā atjauninājuma izlaišanas laiks nav zināms. tomēr Viss it kā liecina, ka tas būs šī gada beigās vai 2024. gada sākumā, Ziemassvētku datumu dēļ, kas varētu izjaukt Lielā Ābola plānus.

iOS 17

Kas notika iepriekšējos gados ar iOS 15 un iOS 16?

Ja mēģinām izveidot analoģiju ar iOS 16, pirms Ziemassvētkiem izlaista versija bija iOS 16.2 (tāpat kā šogad ar iOS 17.2), taču nebija iOS 16.2.1. Taču mēs atradām kaut ko līdzīgu tam, kas var notikt ar iOS 17.2.1 operētājsistēmā iOS 15. 2021. gada 10. decembrī tika izlaista iOS 15.2, bet 11. janvārī tika izlaista versija ar kļūdu labojumiem un veiktspējas uzlabojumiem: iOS 15.2. 1. Tas neko nenozīmē, bet operētājsistēmu beta versijām un versijām Apple parasti ievēro to pašu modeli.

Beidzot mēs redzēsim, vai mums ir atjauninājums, iOS 17.2.1, pirms Ziemassvētkiem, vai arī mums būs jāpamostas pēc Trīs karaļu dienas ar šo atjauninājumu mūsu ierīcēs.