Meetup iegādājās Milānā bāzētais startup Bending Spoons

Meetup, populāro Ņujorkas sociālo pasākumu platformu, kas savieno cilvēkus, izmantojot vietējās grupas un aktivitātes, oficiāli iegādājās Milāna, Spānijā bāzēta mobilo lietotņu izstrādātāja Bending Spoons. Sīkāka informācija par darījumu ir slepena, taču Bending Spoons pirmdien paziņoja par vienošanos, norādot, ka viņi gatavojas kļūt par lepniem jaunajiem Meetup īpašniekiem, gaidot slēgšanas nosacījumus. Ir paredzēts, ka iegāde tiks pabeigta vēlāk šajā mēnesī.

Emuāra ierakstā ar nosaukumu “Jauna Meetup mājvieta” Bending Spoons līdzdibinātājs un izpilddirektors Luka Ferrari pauda sajūsmu par Meetup uzņemšanu savā digitālo tehnoloģiju produktu portfelī.

Vietni Meetup.com 2002. gadā dibināja Brendans Makgoverns, Mets Mīkers, Pīters Kamali un Skots Heifermans, un tā ir kļuvusi par populāru sociālo tīklu platformu, kas veicina sakarus starp personām ar kopīgām interesēm vai mērķiem. Neatkarīgi no tā, vai runa ir par sociālo loku paplašināšanu, jaunu aktivitāšu izpēti vai profesionālu tīklu veidošanu, Meetup ir bijusi galvenā loma vietējo kopienu veidošanā.

Ferrari piebilda: “Mēs vēlamies atbalstīt Meetup panākumus nākotnē, izmantojot zināšanas, ko esam attīstījuši desmit gadu laikā, veidojot augstas veiktspējas digitālo tehnoloģiju produktus. Tiklīdz mēs oficiāli pārņemsim vadības grožus, jūs uzzināsit vairāk no mums, tostarp par nākotnes plāniem. Tikmēr es vēlos apsveikt Meetup komandu ar tik brīnišķīga, iemīļota produkta izveidi. Un es vēlos pateikties jums, organizatoriem un dalībniekiem, ka jūs tik entuziastiski pieņēmāt Meetup un tā misiju.

Šī ir trešā reize, kad Meetup maina īpašnieku. 2017. gada novembrī Meetup par neizpaužamu summu iegādājās arī kopstrādes jaunuzņēmums WeWork.

Tiem, kas ir pazīstami ar Bending Spoons, Milānā bāzētais mobilo lietotņu izstrādātājs pagājušajā vasarā nokļuva virsrakstos pēc tam, kad bija ieguvis jaunu finansējumu no institucionālajiem investoriem, plānojot IPO.

2013. gadā Luca Ferrari, Frančesko Patarnello, Matteo Danieli, Luka Kerella un Tomašs Grēbers dibināto pakalpojumu Bending Spoons ir guvusi globālu ietekmi, lepojas ar 500 miljonu lejupielāžu rekordu un 100 miljoniem aktīvo lietotāju mēnesī. Viņu digitālo tehnoloģiju produktu komplekts, tostarp Evernote, Remini un Splice, ir apkalpojis vairāk nekā pusmiljardu cilvēku visā pasaulē. Meetup kopienai tās jaunajā īpašumā gaidāmi aizraujoši laiki!