Huawei sola 2024. gadā piegādāt “traucējošus” produktus

Huawei ir apsolījis 2024. gadā piegādāt “traucējošus” produktus. Šo informāciju sniedz Huawei Technologies patērētāju biznesa vadītājs Ričards Ju Čendons. Viņš arī piebilda, ka nākamgad varētu “pārrakstīt nozares vēsturi”.

Huawei solīja 2024. gadā piegādāt “traucējošus” un “novatoriskus” produktus

Papildus vārda “traucējošs” lietojumam Ričards Ju sasniedza arī “vadošos” un “novatoriskos” aprakstus. Ar šiem viedokļiem viņš dalījās uzņēmuma ikgadējā fanu kluba pasākumā, kas notika sestdien.

Tomēr Ričards Ju savu teikto sīkāk nepaskaidroja. Acīmredzot viņš vēlas produktus paturēt noslēpumā, taču, pamatojoties uz viņa vārdiem, Huawei 2024. gadā ir ieplānots liels gads. Šogad uzņēmumam izdevās mūs vairākas reizes pārsteigt, tāpēc būs interesanti redzēt, kas notiks 2024. gadā. .

Ričards Ju arī piebilda, ka Huawei nākamgad izlaidīs vietējās lietotnes un produktus, kuru pamatā ir pašu izstrādātā mobilā platforma. Viņš, protams, runāja par HarmonyOS.

Paredzams, ka Huawei P70 sērijas piegādes pieaugums būs 100%.

Tagad ir sagaidāms 100% sūtījumu pieaugums Huawei P70 ierīču sērijai. Huawei paziņoja par Mate 60 sēriju ar savu pavisam jauno SoC Kirin 9000s, kas nodrošina 5G. Šo procesoru ražo SMIC, un tas ir 7 nm mikroshēma. Tā ir arī pirmā Huawei mikroshēma ilgu laiku.

ASV sankcijām izdevās ievērojami izjaukt Huawei plānus. Šķiet, ka Huawei viss atgriežas pareizajās sliedēs, lai gan tas savās ierīcēs nevar izmantot Google pakalpojumus.

Ir sagaidāms vairāk Kirin zīmola mikroshēmu, kas virzās uz priekšu, un atliek noskaidrot, vai Huawei P70 sērijā tiks izmantota jauna. Huawei atkal varētu ķerties pie Kirin 9000, redzēsim.

Huawei faktiski bija problēmas sekot Mate 60 pieprasījumam, un tas joprojām notiek. Tātad Huawei lietas ir vērstas uz augšu, jo 5G atgriezās uzņēmuma viedtālruņos.