Kā pasūtīt Galaxy Book 3 — 2024. gada februāris

Līdztekus tālruņiem un planšetdatoriem Samsung savā Galaxy Book sērijā pārdod arī augstākās klases klēpjdatoru līniju. Jaunākie uzņēmuma datori ir iekļauti Galaxy Book 3 sērijā. Tie piedāvā virkni jaudīgu specifikāciju, lai palīdzētu jums paveikt daudz darba un spēlēt.

Ja meklējat jaudīgu skaitļošanas pieredzi un meklējat to, ko Samsung var piedāvāt, tad vēlēsities pasūtīt kādu no šiem datoriem. Šeit ir ērts ceļvedis, kas parāda, kā veikt pasūtījumu jaunai Galaxy Book. Mēs apskatīsim, kā Samsung vietnē orientēties pasūtīšanas procesā.

Ja jums ir interese par dažiem citiem Samsung produktiem, ir daži citi Korejas tehnoloģiju giganta produkti, kurus vēlaties pārbaudīt. Iesācējiem ir jaunie Galaxy S24 tālruņi, kas nodrošina jaudīgās Galaxy AI funkcijas. Mums ir atsauksmes par Galaxy S24+ (pārskats) un Galaxy S24 Ultra (pārskats).

Ja meklējat valkājamu ierīci, jums vajadzētu padomāt par Galaxy Watch 6 iegādi (pārskats). Šis ir jaunākais un jaudīgākais Samsung viedpulkstenis.

Kā pasūtīt Galaxy Book 3 datorus

Pasūtījuma saņemšana nav tik sarežģīta, taču ir dažas detaļas, kurām vēlēsities pievērst uzmanību. Iesācējiem dodieties uz pasūtījuma lapu. Tur jūs redzēsiet dažādus modeļus, no kuriem varat izvēlēties. Jums ir iespēja paņemt Galaxy Book 3, Galaxy Book 3 Pro, Galaxy Book 3 360, Galaxy Book 3 Pro 360 un Galaxy Book 3 Ultra.

Vispirms dodieties uz vietni Samsung.com. Galvenajā lapā jūs redzēsit Galaxy S23 priekšpusē un centrā. Augšējā joslā meklējiet Datortehnika sadaļā. Šajā sadaļā jūs vēlaties pāriet uz Galaxy Book 3 datoriem. Nolaižamajā izvēlnē atlasiet vajadzīgo modeli.

Kad atlasīsit vajadzīgo modeli, tiksiet novirzīts uz Galaxy Books galveno lapu. Šajā lapā varat apskatīt virkni specifikāciju un funkciju, ko uzņēmums ir izteicis. Lapas augšējā labajā stūrī būs redzams zils pasūtīt tagad pogu. Noklikšķinot uz tā, jūs nonāksit pasūtījuma lapā. Vienkārši pārliecinieties, ka esat izvēlējies pareizo režīmu.

Galaxy book 3 iepriekšēja pasūtīšana 2

Kad redzat pasūtījuma lapu, jūs redzēsit visas šim modelim pieejamās iespējas. Tagad neļaujiet sevi apmānīt ar cenu, ko redzat sākumā. Samsung piedāvās zemāko iespējamo ierīces cenu. Tas ietver akcijas un maiņas darījumus.

Galaxy book 3 iepriekšēja pasūtīšana 3

Datora pielāgošana

Ekrāna labajā pusē redzēsit Galaxy Book pielāgošanas opcijas. Ejot uz leju sarakstā, jūs redzēsit sava modeļa, operētājsistēmas (šim datoram ir tikai viena opcija), procesora, ekrāna izmēra, atmiņas konfigurācijas un krāsas opcijas. Atkarībā no modeļa, kuru vēlaties iegūt, iespējams, redzēsit tikai vienu pieejamo iespēju.

Iepriekš pasūtiet Galaxy grāmatu 3 4

Papildu lietas

Saskaņā ar to ir dažas citas iespējas, kas ietekmēs cenu. Iesācējiem uzņēmums aktīvi virza tirdzniecības programmu. Ja jums ir veca ierīce, kuru vēlaties tirgot, jums būs iespēja to izdarīt. To darot, no cenas var tikt samazināta nauda.

Pirmoreiz ievadot lapu, sākumā redzamā cena būs cena, ko maksājat, ja ir veikta maiņa. Tāpēc nevajadzētu ņemt pie sirds pirmo cenu, ko redzat. Ja jums ir piemērota ierīce tirdzniecībai, varat izvēlēties, kāda veida ierīce tā ir, tās stāvokli un kāda zīmola tā ir. Jūs redzēsiet, ka cena mainīsies atkarībā no izvēlētās ierīces. Ja izvēlaties Bez maiņas opciju, jūs redzēsit cenu pieaugumu līdz pilnai cenai.

Zem tā jūs redzēsit visas īpašās akcijas, ko uzņēmums tajā laikā piedāvā. Ja kāds no tiem jūs interesē, varat tos pievienot savam pasūtījumam. Galaxy book 3 iepriekšēja pasūtīšana 5

Pēc tam Samsung iepazīstinās jūs ar Samsung Care+ abonementu. Šī ir jūsu Samsung ierīces apdrošināšanas polise. Šis plāns nodrošina, ka jūsu ierīce tiek segta bojājumu gadījumā. Tas maksā 89 USD gadā, un līdz ar to jums ir neierobežoti remontdarbi kritienu, noplūdes un mehānisku bojājumu gadījumā. Tas arī sola jums 24/7 klientu apkalpošanu. Ja vēlaties pārliecināties, ka esat aizsargāts negadījuma gadījumā, varat to apsvērt.

Iepriekš pasūtiet Galaxy book 3 6

Trūkst skaidras naudas? Ir pieejams finansējums jūsu Galaxy Book 3 pasūtījumam

Visbeidzot, jūs varat finansēt savu jauno Galaxy Book. Nesamazināsim šeit vārdus; šie datori ir dārgi. Ne visiem ir tikai 2 000 USD, lai iegādātos greznus klēpjdatorus. Tādēļ Samsung piedāvā iespēju sadalīt maksājumu pa daļām.

Jums ir iespēja atmaksāt datoru, izmantojot ikmēneša maksājumus. Ja varat mainīties nedaudz vairāk un vēlaties, lai tas ātrāk tiktu galā, varat izvēlēties maksājumu sadalīt četrās daļās, kas tiek veiktas ik pēc divām nedēļām.

Vienkārši ziniet, ka, izvēloties šīs iespējas, jums tiks veikta kredītvēsture. Ja jums nav laba kredītvēsture, jums var atteikt.

Iepriekš pasūtiet Galaxy grāmatu 3 7 1

Pēc tam jums ir labi. Vienkārši nospiediet pasūtīt tagad pogu, un jūs varēsiet pabeigt pasūtījumu. Virs tā būs redzams pasūtījuma kopsavilkums. Noteikti pārbaudiet to un pārliecinieties, vai esat pielāgojis savu Galaxy Book atbilstoši savām vēlmēm. Paskatieties arī uz cenu.

Nospiežot pasūtījuma pogu, varēsiet ievadīt maksājuma informāciju. Ja jums ir konts, jums ir jāsaglabā jūsu maksājumu informācija. Ja nē, ievadiet savas kredītkartes informāciju.

Vienkārši ziniet, ka, tā kā pasūtāt šo ierīci, paies zināms laiks, līdz varēsit to dabūt rokās. Galaxy Book 3 Pro un 360 modeļi oficiāli tiks laisti klajā 17. februārī, tāpēc jūs saņemsiet savu datoru ap šo laiku. Kas attiecas uz Ultra modeli, tas oficiāli tiks laists klajā nedaudz vēlāk, 23. februārī.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par šiem datoriem, varat apskatīt visu, kas jums par tiem jāzina.