Atgriežas baumas par iespējamu jaunu HomePod ar skārienekrānu

HomePod ir viens no piederumiem vai ierīcēm, kas pēdējos mēnešos ir visvairāk nepamanīts. Un tas nav brīnums, jo Apple šī produkta vadība ir bijusi diezgan dīvaina. Pašlaik mums ir lielā skaļruņa versija un mazāka versija ar nosaukumu HomePod mini. Pirms dažiem mēnešiem izskanēja spekulācijas par HomePod ar skārienekrānu iespējamo ienākšanu 2024. gada sākumā, un šīs baumas pakāpeniski izgaisa. tomēr Tagad jauna informācija atklāj, ka ļoti iespējams, ka drīzumā pie mums būs HomePod ar skārienekrānu. Tad mēs jums pateiksim.

HomePod ar skārienekrānu… vairāk daudzpusības skaļrunim

Apple Park ir bijusi daudzu mūsu šodienas produktu testēšanas galvenā mītne. Mēs to zinām Cupertino viņiem ir Daudz pieredzējis ar HomePods. Daži prototipi ir iekļāvuši skārienekrānu augšpusē, citi prototipi ir iztēlojušies, kā tas būtu, ja tam pievienotu iPad mini, bet citi ir pievienojuši nelielu ekrānu vienā no sāniem. tomēr Nekas nav pietiekami pārliecinājis Apple, lai mainītu HomePod trajektoriju.

HomePod ar skārienekrānu

Pirms dažiem mēnešiem mēs jums teicām, ka Apple patiesās prognozes paredzēja 2024. gada sākumā laist klajā HomePod ar 7 collu ekrānu. Šķiet, ka tas tā nav. Un tas ir tas, ka a X lietotājs (@KosutamiSan) ir dalījies ar jaunu informāciju par Apple nākamās paaudzes HomePod. Jaunajam prototipam, kuru varat redzēt rakstā publicētajos attēlos, ir iekšējais kods vīrietisePod B720 un ir tāds pats paneļa izmērs un dizains kā 2. paaudzes HomePod.

Galvenā atšķirība no 2. paaudzes ir tā HomePod augšējais ekrāns būs skārienjutīgs LCD ekrāns ar kuru lietotājs var mijiedarboties: pārbaudīt atskaņoto saturu, atbildēt uz tālruņa zvanu, atskaņot atskaņošanu uz priekšu vai atpakaļ utt. Nav zināms, kādu operētājsistēmu tas nesīs un kā tas izskatīsies, bet pamazām Ideja par HomePod ar skārienekrānu tuvojas realitātei.