Vienotās likviditātes platformas diapazona protokols iepazīstina ar Skate: pirmās universālās lietojumprogrammu slāņa darbināmās lietotnes, kas darbojas visās ķēdēs ar vienu stāvokli

Singapūra, Singapūra, 2024. gada 3. aprīlis, Chainwire

Skate atbalsta vadošie web3 dibinātāji, tostarp EigenLayer, Polygon, Manta, Axelar, Pendle, A41 un Galxe, kas atbalsta tās redzējumu padarīt web3 efektīvu modulārai nākotnei, risinot lietojumprogrammu sadrumstalotību.

Range Protocol, vienota likviditātes nodrošināšanas platforma, šodien paziņoja par Skate — universālā lietojumprogrammu slāņa izlaišanu, kas ļauj lietotnēm darboties tūkstošiem ķēžu ar vienu stāvokli.

Skate ir izstrādāta, izmantojot uz nolūku vērstu pieeju, un tās mērķis ir efektīvi novērst lietojumprogrammu sadrumstalotību kā vienotu centru visa koda izvietošanai visās ķēdēs. Skate, ko atbalsta vadošie web3 spēlētāji, tostarp EigenLayer, Polygon, Manta, Axelar, Biconomy, Pendle, A41, Vertex, Navi, Galxe, Pontem un citi, Skate sniegs savu redzējumu ar ātrāku galīgumu un universālu pielietojuma jomu, paverot ceļu savam tīklam. uzsākt gada laikā.

Mūsdienu vairāku ķēžu vidē lietojumprogrammas saskaras ar steidzamu vajadzību izvietot, pielāgot un uzturēt arvien vairāk ķēžu. Skate ievieš universālās lietojumprogrammu darbības jomas koncepciju, kurā būtiskas lietojumprogrammas tiek izstrādātas kolektīvi un uzturētas kopīgā baseinā, kas ir pieejams visām ķēdēm neatkarīgi no tās pamatā esošās virtuālās mašīnas vides. Izmantojot Skate, lietotāji un izstrādātāji var efektīvi un uzreiz piekļūt tūkstošiem ķēžu, mijiedarbojoties ar vienu lietojumprogrammas gadījumu.

Siddharth Lalwani, Range Protocol līdzdibinātājs un izpilddirektors dalījās: “Modularitātes radīto inovāciju pieaugums, piemēram, uzlabota caurlaidspēja un samazinātas darījumu izmaksas. Tomēr tam bija arī savs izaicinājumu kopums, jo īpaši lietojumprogrammu sadrumstalotība. Skate ievieš universālā lietojumprogrammu slāņa koncepciju, kurā būtiskas lietojumprogrammas tiek izstrādātas kolektīvi un uzturētas kopīgā baseinā, kas pieejams visām ķēdēm. Tas nodrošina būvnieku un lietotāju pamatvajadzību efektīvu apmierināšanu, ļaujot katrai ķēdei koncentrēties uz pievienotās vērtības pakalpojumu radīšanu un moduļu nākotnes pamatu likšanu.

Pārejiet no dublēšanas uz inovāciju: viena slida, viens stāvoklis

Skate ir vienīgais uz mērķi orientētais lietojumprogrammu slānis ekosistēmā, kas ļauj lietojumprogrammām vienlaikus darboties tūkstošiem ķēžu un dažādu tehnoloģiju skursteņu, izmantojot vienu saskarni. Pārejot uz izvietošanas dublēšanos, Skate darbojas kā centrs viedo līgumu atsevišķas versijas izvietošanai, izstrādei un uzturēšanai, vienlaikus apkalpojot lietotājus dažādās ķēdēs.

Viens no galvenajiem Skate jauninājumiem ir sadarbspējas iegulšana lietojumprogrammu loģikā, mainot mantoto pieeju, vispirms veidojot lietotnes un pēc tam integrējot sadarbspēju. Skate nodrošina, ka visas lietojumprogrammas tiek veidotas ar sadarbspēju kā pamatkomponentu, racionalizējot izstrādes procesu un novēršot nepieciešamību savienot līdzekļus, kā arī ievērojami uzlabo lietotāja pieredzi, nodrošinot plūstošu, savstarpēji saistītu ekosistēmu, kurā darījumi un informācija bez piepūles plūst starp ķēdēm.

Papildus pamatā esošajiem sadarbspējas tīkliem Skate tiks savienots ar visām blokķēdēm, izmantojot Fast Finality Network, ko nodrošina EigenLayer aktīvi apstiprināts pakalpojums (AVS), lai nosūtītu valsts apliecinājumus no Skate ar pietiekamu uzticamību, kas samazina pieņēmumus. Tas nodrošina tūlītējus pārrobežu ķēdes ar nolūku balstītus norēķinus un samazina novirzes, veicot darījumus, vienlaikus novēršot nevajadzīgas sarežģītības no galalietotāja viedokļa.

Modulārās nākotnes nodrošināšana, ko atbalsta Web3 pionieri

Skate palaišanu atbalsta dalības maksas no vadošajiem web3 spēlētājiem, tostarp EigenLayer, Polygon, Manta, Axelar, Biconomy, Pendle, A41, Vertex, Navi, Galxe, Pontem un citiem. Skate komanda, ko veido viena un tā pati finanšu inženieru un tīmekļa 3 izstrādātāju komanda, kas ir Range Protocol — vienota likviditātes nodrošināšanas platforma, kas aptver galvenās DeFi aktīvu klases, — tā sniedz dziļu kumulatīvu pieredzi no vadošajiem uzņēmumiem, piemēram, Altonomy, Point72, Bybit, Certik un Citigroup. Skate palaišana arī seko Range Protocol $ 3,75 miljonu sēklu kārtai pagājušajā gadā, ko vadīja HashKey Capital un Nomad Capital. Nākamajos mēnešos Skate mērķis ir iepazīstināt kopienas dalībniekus ar Testnet kampaņām ar unikāliem stimuliem. Lai saņemtu jaunāko informāciju par Skate un tās gaidāmajām testneta kampaņām, noteikti sekojiet viņu Twitter: https://twitter.com/skate_chain.

###

Intervijai ir pieejams Sidharth Lalwani, Range Protocol līdzdibinātājs un izpilddirektors.

Par Range Protocol un Skate

Range Protocol ir vienota likviditātes nodrošināšanas platforma, kuras pamatā ir spēcīga ķēdes tirdzniecības infrastruktūra. Izmantojot progresīvas zināšanas un profesionālās stratēģijas, Range Protocol aptver galvenās DeFi aktīvu klases, izmantojot savus glabātuves piedāvājumus. Apvienojot labākos automatizētos tirgus veidotājus (AMM) un piedāvājuma pieprasījumu (RFQ), Range Protocol nodrošina saprātīgu lēmumu pieņemšanu un optimizētas stratēģijas nākamās paaudzes investoriem — bez starpniekiem.

Range Protocol, ko izveidojusi finanšu inženieru un web3 izstrādātāju komanda ar plašām kriptovalūtu tirdzniecības zināšanām, sniedz dziļu pieredzi no vadošajiem uzņēmumiem, piemēram, Altonomy, Point72, Bybit, Certik un Citigroup. Tā pēdējo 3,75 miljonu dolāru iedošanas kārtu vadīja HashKey Capital un Nomad Capital.

Diapazons tagad paplašinās, iekļaujot Skate — universālo lietojumprogrammu slāni, kas ļauj lietotnēm darboties 1000 ķēžu ar vienu stāvokli. Skate radās, apzinoties mantotās ķēdes tirdzniecības infrastruktūras ierobežojumus, kas katrā jaunajā ķēdē izvieto atkārtotus blokus. Skate, kas balstās uz inovācijām, nodrošina ātru galīgumu visās ķēdēs, ko nodrošina EigenLayer aktīvi validēts pakalpojums (AVS), un tā darbojas kā vienots visu kodu izvietošanas centrs. Atdalot aktīvus no cenu noteikšanas, Skate ievieš universālās lietojumprogrammu darbības jomas koncepciju, kurā galvenās lietojumprogrammas tiek izstrādātas kolektīvi un uzturētas kopīgā pūlā, kas ir pieejams visām ķēdēm neatkarīgi no tās pamatā esošās virtuālās mašīnas vides. Atrisinot dApp/ķēdes likviditātes sadrumstalotību modulārā tīmekļa 3 vidē, Skate nodrošina efektīvu pamata vajadzību apmierināšanu, ļaujot katrai ķēdei koncentrēties uz unikālu, pievienotās vērtības pakalpojumu izveidi.

Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, apmeklējiet:

Vietne: http://skatechain.org/

Twitter/X: https://twitter.com/skate_chain

Sazināties

Slidošanas/diapazona protokols
[email protected]