Circle to Search būs pieejams Pixel 8 tikai pēc dažām nedēļām

Trešdien Samsung iepazīstināja mūs ar jaunajiem Galaxy S24 tālruņiem komplektā ar jaunām AI funkcijām. Tika atklāta virkne funkciju, un par tām varat izlasīt mūsu kopsavilkumā. Viena no atklātajām funkcijām bija Circle to Search, un tas patiešām drīz nonāks Pixel 8.

Ja vēlaties uzzināt vairāk par Galaxy S24, skatiet mūsu Galaxy S24/S24+ priekšskatījumu. Mums ir arī mūsu Galaxy S24 Ultra priekšskatījums. Visbeidzot, ja vēlaties iegūt kādu no šīm lieliskajām ierīcēm, vēlēsities veikt pasūtījumu. Ja izmantojat tālāk esošās saites, jūs saņemsiet 50 ASV dolāru atlaidi no pasūtījuma.

Circle to Search drīzumā tiks piedāvāts Pixel 8

Lai gan šī funkcija pirmo reizi tika atklāta Galaxy S24, tā nav ekskluzīva tikai Samsung tālruņiem. Šis ir Google produkts. Turklāt tā ir diezgan glīta funkcija, kas padara satura meklēšanu attēlos daudz ātrāku. Google Lens ir lielisks rīks attēlu analīzei, un Circle to Search padara funkcionalitāti daudz pieejamāku.

Ja ekrānā redzat attēlu, kuru vēlaties meklēt, nevis dodieties uz Google Lens rīku, jums tikai jāpiekļūst Google palīgam. Kad tas ir izveidots, vienkārši apvelciet vienumu attēlā, kuru vēlaties meklēt. Pēc tam Google noslīpēs vienumu, kuru apvelcējāt, un meklēs to Lens. Viss process aizņem mazāk nekā sekundi, lai pabeigtu. Tomēr ātrums būs atkarīgs no izmantotā procesora un interneta savienojuma.

Pagaidām šī funkcija tiks rezervēta tikai dažiem tālruņiem. Tas tiks piegādāts kopā ar Galaxy S24 tālruņiem, taču tas būs pieejams arī Google tālruņos. Pakalpojums Circle to Search tiks rādīts Pixel 8 tālruņos 31. janvārī. Tas ir tikai nepilnas divas nedēļas.

Ja jums pieder tālruņa modelis, kas nav Pro, jums nebūs paveicies ar šo AI funkciju. Šķiet, ka šī funkcija būs pieejama abām Pixel 8 versijām.