Samsung ķircina Galaxy AI pēdējā brīža Galaxy S24 akcijā

Šodien, 17. janvārī, ir diena, kad Samsung ļoti gaidītā Galaxy S24 sērija nolauž vāku. Dažas stundas pirms lielās atklāšanas uzņēmums izlaida īsu reklāmu, kas ķircina jaunu ar AI darbināmu viedtālruņu ēru. Gaidāmie flagmaņi lepojas ar vēl nepieredzētām AI iespējām ierīcē.

Samsung gatavojas izlaist Galaxy S24 sēriju ar Galaxy AI

Galaxy AI ir Samsung ierīču AI funkciju komplekts Galaxy S24 flagmaņiem. Uzņēmums ir iestrādājis AI dažādās krājuma lietotnēs un funkcijās, piedāvājot netraucētu un intuitīvu lietotāja pieredzi, ko uzlabo AI. Kopš tika apstiprināts šodienas atklāšanas pasākums Sanhosē, Kalifornijā, Korejas uzņēmums ir bijis aizņemts ar Galaxy AI popularizēšanu ar reklāmas videoklipiem un tīzeriem.

Tā jaunākais videoklips ar nosaukumu “Galaxy AI nāk” ir oficiālais Galaxy AI tīzeris. Videoklips tiek rādīts minūti un sešas sekundes un aizved mūs atpakaļ uz Samsung mobilo tālruņu ceļojuma sākumu. Tajā ir pāris, kas brauc metro, apspriežot viedtālruņu nākotni. “Tālruņi tolaik bija tik atšķirīgi,” dāma saka pēc tam, kad ieraudzīja jaunu sievieti, kura rokās tur modernu tālruni.

Pāris dodas atmiņā, atceroties tālruņu evolūciju. Samsung izmanto iespēju parādīt savu pirmo mobilo tālruni, kas tika izlaists 1988. gadā. Tā bija sarežģīta tehnoloģija, kas ļāva cilvēkiem veikt bezvadu zvanus no jebkuras vietas. Pēc tam 1999. gadā parādījās TV tālrunis. Tam bija displejs, kurā varēja skatīties video, vienlaikus piedāvājot zvanīšanas funkcijas.

Laika gaitā ekrāni kļuva lielāki un labāki, savukārt tālruņi kļuva viedāki un spēcīgāki. 2011. gadā Samsung prezentēja savu pirmo Galaxy Note tālruni ar 5,3 collu displeju. Nākamais lielais jauninājums tika ieviests 2014. gadā, kad uzņēmums Galaxy S klāstam pievienoja putekļu un ūdens izturību. Tam sekoja bezkontakta maksājumu ieviešana ar Samsung Pay starpniecību 2015. gadā.

Galaxy Z salokāmo viedtālruņu sērija debitēja 2019. gadā, radot celmlaužu pilnīgi jaunai mobilo tālruņu kategorijai. Mobilo sakaru nozarē nav bijuši jauni jauninājumi, un Samsung šodien plāno to mainīt ar Galaxy S24 sēriju. Jaunie flagmaņi ievadīs jaunu mobilo ierīču ēru, ko darbina AI. Uzņēmuma mērķis ir mainīt veidu, kā jūs izmantojat tālruni, izmantojot Galaxy AI.

Atklāšanas pasākums ir tikai stundu attālumā

Samsung Galaxy Unpacked pasākums Galaxy S24 palaišanai sākas šodien plkst. 10:00 PT/18:00 GMT. Pasākums notiks Sanhosē un tiks straumēts tiešraidē Samsung oficiālajā tīmekļa vietnē, kā arī YouTube kanālā. Ja nevarat skatīties notikumu, piemēram, visus paziņojumus nosūtīsim šeit Android Headlines, tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem. Tikmēr zemāk varat noskatīties oficiālo Galaxy AI tīzeri.