WhatsApp drīzumā piedāvās augstas kvalitātes animācijas “Lottie” uzlīmes

WhatsApp strādā pie jaunas ziņojumapmaiņas funkcijas, kas lietotājiem ļaus koplietot Lottie uzlīmes. Saskaņā ar ziņojumu WABteaInfo, meta piederošā ziņojumapmaiņas platforma pašlaik testē šo funkciju Android beta versijā. Lottie uzlīmju mērķis būs uzlabot lietotāja izteiksmi un saziņu, izmantojot aizraujošu emocijzīmju mijiedarbības veidu.

Animētas WhatsApp uzlīmes drīz izskatīsies skaistākas

Populārā starpplatformu ziņojumapmaiņas lietotne plāno paplašināties ārpus teksta un attēliem, izmantojot jaunas Lottie animācijas uzlīmes. Ir vērts pieminēt, ka WhatsApp jau atbalsta animētas uzlīmes WebP formātā. Lai gan šis formāts ir lielisks, ja runa ir par efektivitāti, jo šie uzlīmju iepakojumi ir mazāki. Taču to kvalitāte nav lieliska, jo liela ekrāna ierīcēs saturs sāk parādīties pikseļu formā.

Tomēr Lottie uzlīmes ir gan efektīvas, gan izcilas kvalitātes ekrāna izmēros. Šīs uzlīmes ir vektora faila formātā atšķirībā no Webp, kas ir rastra faila formāts. Tātad uzlīmes Lottie formātā izskatās daudz asākas, vienlaikus saglabājot kvalitāti, neatkarīgi no tā, cik daudz palielinātu to izmēru.

Proti, jaunais WhatsApp atjauninājums ļaus uzlīmēm piedāvāt sarežģītas kustības, pārejas un efektus, kas uzlabos to izteiksmīgumu. Ir arī vērts atzīmēt, ka šie uzlabojumi nepalielinās uzlīmes faila lielumu. Šīm uzlīmēm vajadzētu piedāvāt līdzīgu vai pat mazāku faila pakotnes izmēru nekā WebP formātā. Tādējādi lietotāji iegūs labāko no abām pasaulēm – efektivitāti un kvalitāti. Uzņēmums jau nesen ir uzlabojis parasto īsziņu sūtīšanas pieredzi, izmantojot jauno formatēšanas funkciju.

“Lietotāji varēs izmantot augstākas kvalitātes uzlīmju pieredzi, pateicoties Lottie nākotnes atjauninājumā, galvenokārt pateicoties tā atbalstam vektoru animācijām. Lottie integrēšana uzlīmju funkcionalitātē ļaus izveidot animētas uzlīmes ar plūstošākām kustībām, košām krāsām un sarežģītām detaļām, paaugstinot mijiedarbības līmeni mūsu tērzēšanas sarunās. piemin ziņojumu.

WhatsApp Lottie uzlīmes tiek testētas, un to palaišana var ilgt dažus mēnešus

Saskaņā ar ziņojumu WhatsApp pašlaik testē Lottie uzlīmes beta versijā (versija 2.24.5.10) Android platformā. Nav neviena vārda, kad uzņēmums šo interesanto funkciju padarīs publiski pieejamu stabilajā versijā. Tā kā WhatsApp ir tikko sācis šīs funkcijas testēšanu, negaidiet, ka tā būs pieejama vismaz pāris mēnešus.

Kad testēšana ir pabeigta, Lottie uzlīmēm jābūt pieejamām visām Android, iOS, tīmekļa, Mac un citām platformām vienlaikus. Mēs sniegsim jums sīkāku informāciju, tiklīdz jaunie atjauninājumi nonāks starptīmeklī, tāpēc sekojiet līdzi jaunumiem.