Apple atkal maina iPhone 16 Pro darbības pogas dizainu

Mēs jau ilgu laiku esam runājuši par iespējamām jaunām izmaiņām nākamā iPhone 16 aparatūrā. Faktiski liela daļa baumu ir klīst ap iPhone 16 Pro, kas parasti ir modelis, kurā tiek veiktas visvairāk izmaiņas, salīdzinot. iepriekšējām paaudzēm. Šajā gadījumā mēs esam daudz runājuši par izmaiņām, kas notiks iPhone 16 Pro darbības poga papildus iespējamajam pievienojot jaunu uztveršanas pogu ierīces apakšējā labajā stūrī. Šķiet, ka tas pēdējo nedēļu laikā ir mainījies, jo Apple atkal maina savu iPhone 16 Pro prototipu dizainu. Tad mēs jums pateiksim.

Darbības poga, tveršanas poga… ko iPhone 16 Pro mums sagādās?

Apkārt iPhone 16 ir divi zvaigžņu elementi, kas varētu mainīties. Pirmkārt, darbības poga, kas parādījās iPhone 15 Pro un kuru varēja uzturēt visos iPhone 16 modeļos. Apple strādā pie uztveršanas pogas kas varētu būt pieejams iPhone 16 Pro modeļos, lai atvieglotu attēlu vai video uzņemšanu. Tomēr šī informācija beidzas gandrīz katru nedēļu, jo šķiet, ka Apple atkal maina iPhone 16 Pro prototipu dizainu.

Līdz šim Apple ir izmēģinājis vairākus iPhone 16 Pro dizainus. Tie sākās ar vienotu skaļuma pogu ar mazāku darbības pogu. Nākamajā prototipā skaļuma poga tika apvienota ar lielāku darbības pogu un tveršanas pogas pievienošanu. Un visbeidzot, līdz šim palikušais prototips bija atsevišķas skaļuma pogas ar lielu darbības pogu un tveršanas pogu, kas ir lielāka un integrēta vienā līmenī ar rāmi. Visas šīs iespējas iekļauts iespējamā projektā par haptisko tehnoloģiju iekļaušanu.

Šķiet, ka jaunais Proto2 (jauns iPhone 16 Pro prototips) turpinās skaļuma pogas, kas atdalītas ar nelielu darbības pogu, un uzņemšanas poga ir vienā līmenī ar rāmi. Tādā veidā Apple atvadās no idejas integrēt skaļuma regulatorus tajā pašā haptiskajā pogā un tādējādi apstiprinot iespējamo uztveršanas pogas nokļūšanu iPhone 16 Pro.

Taču papildus šīm izmaiņām MacRumors apgalvo, ka Apple varētu būt atstājis malā arī haptisko tehnoloģiju turpmākajām iPhone versijām, jo ​​radušās kļūdas jaunā iPhone 16 Pro dizaina izstrādes testos. Līdz septembrim vēl ir daudz laika. .. bet Cupertino viss kustas.