Apple paziņo par atbalstu 600 telpiskām lietotnēm un spēlēm Vision Pro

Apple ir oficiāli paziņojis par Vision Pro atbalstīto lietotņu un spēļu skaitu palaišanas brīdī. Tie ir īpaši izstrādāti austiņām, kā arī piekļuve vairāk nekā 1 miljonam saderīgu lietotņu veikalā App Store. Uzņēmuma pirmās jauktās realitātes austiņas ir oficiāli pieejamas iegādei pēc iepriekšējiem pasūtījumiem, kas noslēgti pirms kāda laika.

Palaižot Apple Vision Pro, tiek piedāvātas 600 telpiskās lietotnes un spēles

Tā kā Apple Vision Pro tiek piegādāts ASV, uzņēmums ir paziņojis, ka vairāk nekā 600 telpisko lietotņu un spēļu var izmantot austiņu aparatūras priekšrocības. Tas ir papildus miljonam saderīgu iOS un iPadOS lietotņu. Vision Pro jau no pirmās dienas atbalstīs virkni lietotņu no produktivitātes programmām, spēlēm un izklaides pakalpojumiem.

Sporta entuziastiem ir pieejama PGA Tour Vision un NBA lietotne, kas nodrošina iespaidīgu skatīšanās pieredzi 100 pēdu ekrānā, kā arī īpaši augstas izšķirtspējas displeji katrai acij. Ir arī citas sporta lietotnes, tostarp MLB, Red Bull TV un saderīgas lietotnes no labākajiem kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniedzējiem. Lietotāji ar MLS Season Pass var arī straumēt spēles tiešraidē Apple TV lietotnē.

Runājot par izklaides kategoriju, lietotne Disney+ ļauj lietotājiem skatīties IMAX filmas 2D un 3D formātā, savukārt lietotne Discovery Max piedāvā noteiktus nosaukumus, kas pieejami 4K formātā un telpiskā audio ar Dolby Atmos. Vision Pro kurss ir aprīkots ar Apple Apple TV+ ar dažiem videoklipiem 180 grādu 8K 3D formātā ar telpisko audio. Jo īpaši Netflix, YouTube un Spotify ir samazinājuši Vision Pro vietējo lietotņu atbalstu. Lietotāji var straumēt saturu savās platformās austiņās, izmantojot pārlūkprogrammu, lai gan pieredze būs pilnīgi atšķirīga.

Vision Pro atbalsta arī daudzas spēles ar vairāk nekā 250 nosaukumiem no Apple Arcade. Lietotāji var arī savienot pārī PlayStation DualSense vai Xbox Wireless kontrolieri. Ir arī atbalsts telpiskām spēlēm. Daži no nosaukumiem ietver NBA 2K24 Arcade Edition, TMNT Splintered Fate, Jetpack Joyride 2, WHAT THE GOLF?, Cut the Rope 3 un citus.

Vision Pro ir arī produktivitātes lietotnes un daudz kas cits

Vision Pro ir paredzēts ne tikai izklaides nolūkiem. Austiņas atbalsta arī produktivitāti un uz darbu vērstas lietotnes. Tie ietver MindNode, JigSpace, Microsoft 365 lietotnes, Fantastical un Numerics. Saderīgas uz darbu vērstas lietotnes ietver Zoom, Webex, Slack, Notion, Microsoft Teams un Todoist.

Apple Vision Pro var arī vairāk. Lietotne Hold the World ļauj lietotājiem doties virtuālā muzeja ekskursijā, savukārt J.Crew Virtual Closet lietotāji apģērbu iepērkas virtuāli. Ir arī lidostas satiksmes telpiskā vizualizācija 3D laikapstākļos.