Gelato apkopojuma platforma paplašina atbalstu Optimism’s OP Stack, palaižot Lisk Layer 2 ķēdi

Cūga, Šveice, 2023. gada 19. decembris, Chainwire

Gelato paziņo par savas universālās Rollup-as-a-Service (RaaS) platformas paplašināšanu. Papildus Polygon CDK atbalstam Gelato tagad apkalpo arī OP Stack, Optimism Collective atvērtā koda moduļu izstrādes sistēmu. Šīs paplašināšanas ietvaros Gelato ļauj 2016. gadā uzsāktajai 1. slāņa blokķēdei Lisk pievienoties Ethereum ekosistēmai, migrējot uz Ethereum 2. slāni. Lisk pievienosies OP Mainnet, Base un citām OP ķēdēm kā pirmais slānis 1, kas apņemas Optimisma superķēdes vīzija.

“Gelato paplašinātais atbalsts OP Stack uzsver mūsu misiju mainīt blokķēdes arēnu. Demokratizējot piekļuvi modulārajai bloku telpai, mēs dodam iespēju dažādiem satura veidotājiem izvietot savas unikālās, palaišanai gatavās 2. slāņa blokķēdes. Šis izšķirošais solis atraisīs visu galveno kriptovalūtu lietojumprogrammu potenciālu, iezīmējot jaunu ēru blokķēdes ieviešanā. – Luiss Šlieske, Gelato dibinātājs

OP Stack ir izstrādāta, lai mazinātu Ethereum tīkla sastrēgumu problēmu, un tā ir standarta atvērtā kodu bāze, kas nodrošina Optimism ekosistēmu un ir izveidota, lai atbalstītu Superchain. Izmantojot Gelato’s Rollup as a Service platformu, papildus jaunu Layer 2 ķēžu izvietošanai, mitināšanai un uzraudzībai, OP Stack tagad iegūst vietējo integrāciju ar Gelato nozarē vadošajiem Web3 starpprogrammatūras pakalpojumiem, tostarp automatizāciju, ārpus ķēdes datiem un konta abstrakciju. lai iespējotu izcilu UX. Turklāt platforma nodrošina sākotnējo piekļuvi pirmā līmeņa tīmekļa 3 pakalpojumiem, piemēram, Etherscan, The Graph, LayerZero un daudziem citiem.

2. slāņa ķēdes, kas izvietotas ar Gelato, piemēram, Lisk, iegūst daudz vairāk nekā pamatā esošā blokķēde. Layer 2 ķēdes iegūst piekļuvi pilnībā ražošanai gatavai Web3 izstrādes videi. Šī ir pirmā reize, kad tīmekļa 3 izstrādātājiem ir piekļuve pilnībā apkalpotai OP ķēdei ar visām nepieciešamajām infrastruktūras atkarībām, kas ir izvietotas jau pašā sākumā.

“Mēs esam priecīgi, ka Gelato ir paplašinājis atbalstu Superchain kā Lisk RaaS nodrošinātājam, atvieglojot izstrādātājiem jaunu lietotāju iesaistīšanu Superchain ekosistēmā,” sacīja Bens Džonss, Optimisma fonda galvenais zinātnieks. “Gelato jau ir izpildījis miljonu darījumu OP Mainnet projektos, piemēram, Synthetix, Lyra un Velodrome, un mēs ar nepacietību gaidām, kad Gelato sniegs savu izstrādātāju zināšanas, lai palīdzētu īstenot Superchain vīziju.”

Izmantojot Gelato Rollup-as-a-Service Platform tikai ar dažiem klikšķiem un bez nepieciešamības rakstīt kodu, ikviens var viegli izvietot savu pilnībā apkalpoto OP ķēdi, tādējādi ļaujot izstrādātājiem koncentrēties uz sava pamatdarbības paplašināšanu.

“Izmantojot Gelato’s Roll up kā pakalpojumu platformu, Lisk pētniecības un izstrādes komanda var galvenokārt koncentrēties uz papildu produktu un rīku izveidi, kas izstrādātājiem un galalietotājiem patīk, vienlaikus piešķirot resursus Superchain attīstībai.” – saka Dominiks Šventers, Lisk galvenais projektu vadītājs

Gelato un Optimism ir kopīga pasaules vīzija ar tūkstošiem savstarpēji savienotu blokķēžu, kas nodrošina tīmekļa 3 lietojumprogrammu horizontālu mērogošanu. Gelato platforma Rollup-as-a-Service kalpos kā šīs vides galvenā sastāvdaļa, pārvaldot tās klientu pamatā esošās blokķēdes un piedāvājot visaptverošu izstrādes vidi ar integrētiem būtiskiem izstrādātāju infrastruktūras pakalpojumiem.

Par Gelato

Gelato ir viss vienā Ethereum apkopojums kā pakalpojumu platforma, kas izveidota bez ierobežojumiem. Izstrādāti īpaši ātri, neticami droši un bezgalīgi mērogojami, Gelato apkopojumi ļauj ikvienam izveidot un izvietot savas pilnībā apkalpotās 2. slāņa ķēdes tādā tempā, kas ir sākotnēji integrēts ar Web3 iecienītākajiem rīkiem un pakalpojumiem, uzsākot ražošanai gatavu tīmekļa3 izstrādes vidi no Genesis. bloķēt.

Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet Gelato: oficiālo vietni | Telegramma | Twitter

Par optimismu

Optimisms ir projekts, kas paredzēts Ethereum tehnoloģijas mērogošanai un tās spēju paplašināšanai, lai koordinētu cilvēkus no visas pasaules, lai izveidotu efektīvas, decentralizētas varas struktūras. Optimism Collective veido savā klasē labāko programmatūru L2 blokķēžu darbināšanai, un tā mērķis ir risināt galvenās pārvaldības un ekonomiskās problēmas plašākā kriptoekosistēmā. Kolektīvs Optimism ir arī apņēmies veidot ilgtspējīgu ekosistēmu, izmantojot retroaktīvu sabiedrisko preču finansējumu. Atalgojot ietekmīgos projektus, Optimism palielina Ethereum tagadni, lai nodrošinātu finansējumu tā nākotnei.

Par Lisku

Lisk nodrošina izmaksu ziņā efektīvu, ātru un mērogojamu 2. slāņa (L2) tīklu, ko nodrošina Ethereum. Kā ilgstošs Web3 infrastruktūras projekts Lisk kopš 2016. gada ir demokratizējis blokķēdes pieejamību izstrādātājiem un galalietotājiem visā pasaulē. Tā galvenais mērķis ir risināt vietējās problēmas jaunajos tirgos, piedāvājot risinājumus reālās pasaules aktīviem (RWA), ārpus ķēdes. aktīvi (OCA) un DePIN onchain. Kā Optimism Superchain Lisk dalībnieks palīdz nākamajam 1 miljardam cilvēku iekļaut Web3.

Sazināties

Mārketinga nodaļas vadītājs
Ella Jonas
Gelato Digital GmbH
[email protected]