Vai nevēlaties ievietot logrīkus bloķēšanas ekrānā? Neizlaidiet operētājsistēmu Android 15!

Operētājsistēma Android 14 iznāca pirms dažiem mēnešiem, un mēs joprojām ar to slapjam kājas. Tomēr baumu dzirnavas nekad neapstājas, un mums ir baumas par Android 15. Saskaņā ar jaunu ziņojumu, operētājsistēmā Android 15, iespējams, varat ievietot logrīkus bloķēšanas ekrānā.

Šāds ziņu stāsts varētu izraisīt diskusijas par to, vai Google to dara, lai atdarinātu Apple. Lai gan Apple jau kādu laiku ir atļāvis iPhone lietotājiem ievietot logrīkus savos bloķēšanas ekrānos, Android bija tas, kas šo funkcionalitāti sākotnēji ieviesa Android ierīcēs. Cilvēki varēja pievienot logrīkus saviem bloķēšanas ekrāniem, izmantojot Android 4.2 Jelly Bean. Tomēr Google kaut kādu iemeslu dēļ atņēma šo funkcionalitāti ar Android 5 Lollipop.

Operētājsistēmā Android 15 var tikt atgriezti bloķēšanas ekrāna logrīki

Pašlaik mums ir atlikuši mēneši, līdz sāksim izmantot operētājsistēmu Android 15. Pat izstrādātāja priekšskatījums ir vēl neilga laika. Šī funkcionalitāte tika atklāta, izmantojot APK dziļu iegremdēšanu, ko veica Android iestāde. Tātad pastāv iespēja, ka Google jebkurā brīdī var izmantot šo potenciālo funkciju.

Android iestāde padziļināti izpētīja Android 14 QPR 2 Beta 3 atjauninājumu. Tomēr, ja jums ir šī Android versija, jums būs nepieciešamas dažas tehniskas zināšanas, lai iespējotu šo funkciju. Pēc izskata Google strādā, lai ļautu lietotājiem pievienot logrīkus saviem bloķēšanas ekrāniem operētājsistēmā Android 15. Atkal Google ir šīs darbības sākuma stadijā, tāpēc šī funkcija var krasi mainīties.

Šķiet, ka pašreizējā stāvoklī bloķēšanas ekrānā jums būs jāvelk uz iekšu no labās puses. Tiks izsaukta atsevišķa lapa, kurā ievietot logrīkus. Aplūkojot ekrānuzņēmumus, šķiet, ka varēsiet novietot logrīkus, kā vien vēlaties. Izsaucot lapu, jūs redzēsit zīmuļa ikonu, lai to rediģētu.

Android 15 bloķēšanas ekrāna logrīks agri (4)
Android 15 bloķēšanas ekrāna logrīks agri (3)
Android 15 bloķēšanas ekrāna logrīks agri (1)
Android 15 bloķēšanas ekrāna logrīks agri (2)
Android 15 bloķēšanas ekrāna logrīks agri (4)
Android 15 bloķēšanas ekrāna logrīks agri (3)
Android 15 bloķēšanas ekrāna logrīks agri (1)

Rediģēšanas ekrānā mēs redzam Pievienojiet logrīku, Noņemtun Gatavs pogu. Pagaidām izskatās, ka var ievietot tikai Google kalendāra logrīku un pulksteņa logrīku. Lielākā daļa logrīku nav saderīgi, jo ir jāiestata to kategorija Taustiņsargs, kas nav bijis vajadzīgs kopš Android 4.2. Turklāt mēs esam pārliecināti, ka iekšējai pārbaudei tiek izmantoti tikai šie Google logrīki.

Pabeigts darbs

Kā redzat ekrānuzņēmumos, šī funkcija ir ļoti agrīnā ražošanā. Viens ekrānuzņēmums parāda bloķēšanas ekrāna lietotāja interfeisu, kas tiek rādīts logrīku augšpusē. Tātad, tas būs jāiziet cauri daudziem uzlabojumiem, pirms tas nonāks sabiedrībā.

Jebkurā gadījumā joprojām ir patīkami zināt, ka Google strādā pie bloķēšanas ekrāna logrīku atjaunošanas. Sākuma ekrāna logrīki ir lieliski, taču, lai tos izmantotu, ir jāatbloķē ekrāns. Bloķēšanas ekrāna logrīki atvieglos piekļuvi informācijai un funkcijām tālrunī.