Verizon piedāvā bezmaksas mājas internetu 6 mēnešus

Lai paplašinātu interneta pieejamību, Verizon piedāvā jaunajiem klientiem sešus mēnešus bezmaksas mājas interneta pakalpojumu, izmantojot programmu Verizon Forward. Šī akcija ir paredzēta kvalificētiem iedzīvotājiem ar zemiem ienākumiem, lai pārvarētu digitālo plaisu.

Ko ietver bezmaksas interneta plāns?

Bezmaksas interneta piedāvājums attiecas uz Verizon 5G Home, LTE Home un Fios 300 Mbps interneta plāniem. Tas ļauj jaunajiem abonentiem izvēlēties opciju, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām, neatkarīgi no tā, vai tas ir ārkārtīgi ātrs 5G ātrums vai uzticams Fios optiskās šķiedras savienojums. Proti, Fios instalācijām ir vienreizēja iestatīšanas maksa 99 ASV dolāru apmērā, savukārt citos plānos šīs maksas nav.

Bezmaksas pakalpojuma periods ilgst sešus mēnešus, un tas sākas pēc instalēšanas un aktivizēšanas. Atlaide pēc tam tiek atspoguļota kā kredīts klienta rēķinā viena vai divu norēķinu ciklu laikā. Šis ir ierobežota laika piedāvājums, kura aktivizēšanas termiņš ir 2024. gada 3. septembris.

Lai kvalificētos Verizon Forward un tā bezmaksas sešu mēnešu interneta piedāvājumam, jaunajiem Verizon interneta pakalpojumu klientiem ir jāatbilst noteiktiem atbilstības kritērijiem. Tas ietver Federālo Pell Grants saņemšanu pēdējā gada laikā vai piedalīšanos kvalificētā valdības palīdzības programmā pēdējo 180 dienu laikā.

Lai gan valdības pieejamā savienojuma programma (ĀKK) drīz beigsies, Verizon garantē esošajiem ĀKK klientiem, ka viņu pašreizējās atlaides turpināsies.

Kas notiek pēc sešu mēnešu bezmaksas mājas interneta?

Pēc sešu mēnešu bezmaksas perioda klienti pāries uz Verizon standarta interneta plāniem. Verizon Forward plāni parasti sākas ar USD 20 mēnesī, taču precīza cena būs atkarīga no konkrētā jūsu izvēlētā plāna un jebkādām papildu atlaidēm, kurām jūs pretendējat.

Kopumā Verizon bezmaksas mājas interneta piedāvājums ir apsveicams risinājums mājsaimniecībām, kas apzinās budžetu. Pateicoties dažādiem plāniem, no kuriem izvēlēties, un iespēju apvienot piedāvājumu ar citām atlaidēm, Verizon Forward varētu mainīt spēli tiem, kas meklē pieejamu interneta piekļuvi.