Pikseļu ierakstītājs tagad izmanto mākoni, lai paplašinātu savas transkribēšanas iespējas

Google pikseļu ierakstītājs, iespējams, ir viedtālruņa viedākā audio ierakstīšanas lietotne, un uzņēmums turpina to padarīt gudrāku. Saskaņā ar jauno ziņojumu Google atrada veidu, kā paplašināt pieejamo atbalstīto valodu sarakstu. To sauc par atšifrējumu vēlreiz, un tas padarīs Pixel Recorder daudz noderīgāku.

Pixel Recorder ir lietotne, kurai varat piekļūt tikai tad, ja jums pieder Pixel ierīce. Tam ir piekļuve vairākām jaudīgām funkcijām, piemēram, balss diktēšanai ierīcē, automātiskai balss marķēšanai, klipu rediģēšanai un citiem. Dažas funkcijas būs atkarīgas no jūsu Pixel tālruņa modeļa. Dažreiz Google piedāvā uzlabotas funkcijas jaunākajā Pixel tālrunī, lai jūs vilinātu.

Šobrīd ir pieejams saraksts ar atbalstītajām valodām, kuras lietotne var izmantot Pixel Recorder. Tā ir jauka summa, taču jūs nevarat gaidīt, ka lietotnei būs visas valodas. Jūs, visticamāk, saskarsieties ar valodu, kas netiek atbalstīta. Tāpēc tik jaudīgiem rīkiem kā Pixel Recorder ir nepieciešama palīdzība.

Pikseļu ierakstītājs iegūst funkciju Atkārtoti pārrakstīt

Pikseļu ierakstītājs jaunākām Pixel ierīcēm izmanto ierīcē iebūvētu runas atpazīšanu, lai izveidotu transkripciju. Tomēr ir ierobežots valodu skaits, ko var saglabāt ierīcē. Tātad funkcija Transcribe Again izmanto mākoni, lai palielinātu tā transkripcijas iespējas. Kad izmantojat šo funkciju, Google nosūtīs ierakstu uz mākoni un tur to pārrakstīs. Google mākoņserveriem ir piekļuve daudzām citām valodām, tāpēc jums būs vairāk veiksmes, meklējot valodu, kuru meklējat.

Funkcijas nosaukums ir nedaudz mulsinošs. Tas gandrīz izklausās pēc funkcijas, kas izmantos esošu transkripciju un atkārtos to. Tomēr, kā noskaidrojis 9To5Google, tas tā nav.

Kā piekļūt funkcijai

Piekļuve paplašinātajam valodu sarakstam ir vienkārša. Kad esat veicis ierakstu, vienkārši pieskarieties trīs pogu izvēlnei virs ieraksta. Jūs redzēsiet Atkārtoti pārrakstīt pogu apmēram līdz pusei. Pieskaroties šai opcijai, jūs redzēsit paplašinātu valodu sarakstu.

Atkarībā no faila lieluma transkribēšana var aizņemt kādu laiku. Process var ilgt dažas minūtes, tāpēc neuztraucieties, ja tas nenotiek uzreiz. Funkcija tagad tiek ieviesta. Tam jābūt pieejamam visiem, kas ir tiesīgi. Ja jums tā nav, pārliecinieties, vai jūsu lietotne ir pilnībā atjaunināta.