Pixel Watch varēja būt 1 GB RAM, 8 GB krātuve

Google Pixel Watch (pārskats) bija viena no populārākajām un gaidītākajām ierīcēm 2022. gadā. Valkājams tālrunis tika izlaists ar RAM un krātuvi, kas ir salīdzināma ar konkurentiem. Tomēr šķiet, ka Google sākotnēji to neplānoja. Saskaņā ar jauno ziņojumu Reddit lietotājs nejauši iegādājās Pixel Watch prototipu, un specifikācijas bija diezgan pārsteidzošas.

Kā mēs zinām, Google Pixel Watch tika laists klajā ar 2 GB RAM un 32 GB krātuvi. Protams, tas var izklausīties tā, kā jūs būtu dabūjis 2015. gada vidējas klases tālrunī, taču tas ir daudz mūsdienu viedpulkstenim. Tas nodrošina veiktspēju un ierīcē lejupielādējamo lietotņu skaitu.

Tomēr Pixel Watch prototipam bija ne visai izturīgas specifikācijas

Reddit lietotājs pasūtīja Pixel Watch, kura ekrānā bija ārkārtīgi liels degšanas līmenis, kā arī briesmīga veiktspēja un plankumaina uzlāde. Kad viņi mēģināja atiestatīt pulksteni, pulkstenis teica, ka tajā ir “mazāk nekā paredzēts Ram”, un jautāja, vai viņi joprojām vēlas to savienot pārī.

Ieejot ātrās palaišanas režīmā, lietotājs redzēja, ka šim modelim ir tikai 1 GB RAM un tikai 8 GB atmiņas. Tā ir puse no RAM apjoma, ar kādu Pixel Watch debitēja, un ceturtā daļa no krātuves. Ziņojumā lietotājs norādīja, ka tā, iespējams, ir krāpniecība vai izspēle. Tomēr šķiet, ka šis ir Pixel Watch prototips.

Aplūkojot specifikācijas, šķiet, ka Google plānoja šim pulkstenim piešķirt ļoti vieglas specifikācijas. Lai gan viedpulksteņiem parasti ir diezgan pieticīgas specifikācijas, tikai 1 GB RAM un 8 GB krātuve noteikti būtu bijusi nopietna vilšanās.

Tas jo īpaši attiecas uz to, ka tas ir viens no dārgākajiem viedpulksteņiem tirgū. Lētākā Pixel Watch versija maksā 349,99 ASV dolāri. Ja Google izlaistu šo pulksteni par tādu cenu ar šīm specifikācijām, cilvēkiem tas nebūtu paticis.

Jebkurā gadījumā lietotājs teica, ka ir izmēģinājis lietotu Galaxy Watch 5. Tātad, dzīve turpinās.