Google Messages RCS tērzēšanas sarunām tiek parādīts fona fons

Lietotne Google ziņojumi kļūst arvien labāka. Google nesen paziņoja par vairākām lietotnes funkcijām, un tagad tiek ieviests kaut kas jauns. RCS tērzēšanai pakalpojumā Google ziņojumi tiek parādīts fona fons.

Tas ne tikai uzlabos jūsu sarunu izskatu, bet arī palīdzēs atšķirt RCS tērzēšanu no parastajām SMS tērzēšanas sarunām. Ņemiet vērā, ka ir iemesls, kāpēc šeit ir izmantota vienskaitļa forma, jo tā ir “tapetes”, nevis “tapetes”.

RCS tērzēšanai pakalpojumā Google ziņojumi tiek parādīts fona fons

Pašlaik, pamatojoties uz 9to5Google ziņojumu, ir viens fona attēls tumšajam režīmam un viens fona attēls gaišā režīma RCS tērzēšanai. Šķiet, ka šeit tiek izmantota dinamiskā krāsa, taču šķiet, ka jūs nevarat kontrolēt šo fonu.

Apskatot tālāk redzamos attēlus, redzēsit, kā izskatās gan gaišais, gan tumšais režīms. Gaismas režīmā ir skaidrs, ka tiek izmantota fona tapete. Tumšajā režīmā ne tik daudz, jo tas ir tikko redzams.

Google Messages tumšā režīma fons
Google ziņu apgaismojuma režīma fons
Google Messages tumšā režīma fons

Paredzams, ka tagad Google saviem lietotājiem nodrošinās lielāku kontroli pār šo virzību. Patiesībā mēs nebūtu pārsteigti, ja šādas funkcijas būtu pieejamas tuvākajā nākotnē, jo tas ir loģiski. Tādā veidā jūs patiešām varētu pielāgot savus RCS konvos.

WhatsApp piedāvā lieliskus fona tapešu risinājumus

Piemēram, WhatsApp ir arī tapetes funkcija. Šeit jūs faktiski varat izmantot fona attēlu pēc savas izvēles vienkrāsains, kā arī pievienot dažus svētku logotipus. Lieki piebilst, ka šī funkcija ir noderīga… un arī patīkama lietošanai.

To sakot, mēs neesam pārliecināti, cik ātri šī izlaišana notiks. Avots saka, ka funkcija tiek izlaista, taču nav papildu informācijas par izlaišanu. Tāpēc var paiet zināms laiks, līdz visi to saņems.