Microsoft Copilot, Microsoft AI, nokļūst App Store

Microsoft mākslīgais intelekts ir sasniedzis App Store formā Microsoft Copilot, lietojumprogramma, kuras mērķis ir būt mūsu pavadonis ikdienas darbplūsmā. Šis rīks ir ļoti daudzpusīgs, pateicoties tādu tehnoloģiju veicināšanai kā GPT-4 vai DALL-E 3. Šī lietotne ir pieejama arī MacOS Sonama un Mac ar M1 mikroshēmu. Pēc lēciena pastāstīsim galvenos jaunumus par šo jauno mākslīgo intelektu, kas nonācis App Store un, bez šaubām, ļoti noderēs mūsu ikdienā.

Microsoft Copilot ir pieejams App Store: AI, ko darbina GPT-4 un DALL-E

Bez šaubām, 2024. gads būs mākslīgā intelekta gads. Pagājušajā gadā mēs esam pieredzējuši lielus sasniegumus saistībā ar AI ar tādiem topošajiem uzņēmumiem kā OpenIA vai Google AI laboratorijas. Microsoft Copilot ir vieds sadarbības rīks kurā tiek izmantotas dabiskās valodas un mašīnmācīšanās metodes, lai sniegtu noderīgus un personalizētus ieteikumus. Tas ir, tā sakot, Microsoft mākslīgais intelekts.

Līdz šim mēs varējām izmantot visas tās iespējas, izmantojot tās oficiālo vietni un Bing tērzēšanu. Tomēr līdz šim nebija oficiālas lietojumprogrammas, ko izmantot mūsu iPhone vai iPad. Microsoft Copilot tagad ir realitāte App Store un mēs varam to lejupielādēt savās ierīcēs. Kā aprakstīts App Store, dažas šī mākslīgā intelekta funkcijas ir:

  • Rakstīt e-pastus
  • Izveidojiet stāstus vai scenārijus
  • Apkopojiet sarežģītus tekstus
  • Daudzvalodu satura tulkošana, labošana un optimizācija
  • Izveidojiet pielāgotus ceļojumu maršrutus
  • Rakstiet un atjauniniet CV

Caur impulsu OpenAI GPT-4 un DALLE-3 Mēs arī varēsim uzlabot savu darbplūsmu, izveidot attēlus no teksta un ļaut mūsu radošumam sasniegt to visaugstākajā līmenī. Ja vēlaties izmantot Microsoft Copilot arī savā Mac datorā, varat to izdarīt, piekļūstot Mac App Store, ja vien jums ir Mac ar M1 un macOS Sonama.

Microsoft Copilot (AppStore saite)
Microsoft CopilotBezmaksas