Siri tiks no jauna izgudrots operētājsistēmā iOS 18, un ierīcē tiks apstrādāts tērzēšanas robots

WWDC24 ir tepat aiz stūra, un tas nozīmē arī jaunās operētājsistēmas Big Apple. Mēs runājam par iOS 18, iPadOS 18, jauno macOS atjauninājumu, watchOS, tvOS un, iespējams, dažiem jaunumiem saistībā ar jauno visionOS, kas tagad būs daļa no saišķis no Apple programmatūras. Ir skaidrs ka Šogad būtiska loma būs ģeneratīvajam mākslīgajam intelektam atjauninājumos. Patiešām interesantākais ir mēģinājums paredzēt AI iespiešanos katrā no programmatūrām, un šķiet, ka tā iOS 18 integrēs AppleGPT vai atjauninātu Siri versiju tērzēšanas robota formātā kas ļaus to apstrādāt pašā ierīcē. Mēs jums sakām.

AppleGPT (vai jaunais Siri) aizsargās lietotāju privātumu operētājsistēmā iOS 18

Mēs jau ilgu laiku, iespējams, kopš vasaras esam runājuši par AppleGPT — valodu sistēmu, ko Apple izveidojis, lai tiktu galā ar citiem tērzēšanas robotiem, piemēram, Google Bard vai ChatGPT. Šie lielie valodu modeļi (LLM) Tie ļauj mākslīgajam intelektam mijiedarboties ar lietotāju, spējot atpazīt un interpretēt mūsu valodu, kā arī sarežģītus datus. Tika izsaukts Apple LLM ajax, To iekšēji izmanto paši Big Apple darbinieki, un viss, šķiet, liecina par to veiks lēcienu uz iOS 18, nodrošinot Siri lielāku daudzpusību un spert soli, ko esam prasījuši gadiem ilgi.

Tomēr eksperti prognozē divas patiešām svarīgas izmaiņas šajā Siri evolūcijā, kas iezīmēs distances ar sacensībām. Pirmkārt, varēs apstrādāt pašā ierīcē. Tas ļaus lietotājiem izmantot sistēmu bez savienojuma ar Wi-Fi vai datu tīklu. Faktiski šķiet, ka daļa no šīs darbības ir pārbaudīta ar Siri bez savienojuma jaunākajās watchOS versijās. Turklāt, izmantojot ierīcē tieši apstrādāto Siri palielina reakcijas ātrumu un garantē privātumu, neizmetot datus Apple serveros. No otras puses, Apple plāno veikt lēcienu ar Siri ne tikai ar valodas apstrādi, bet arī ar audio un video, kaut ko tādu, ko atļauj tikai daži pašreizējie AI.

Ir atlikuši tikai pāris mēneši, lai redzētu, ko Apple dara ar savu virtuālo palīgu Siri. Bez šaubām, mēs ilgi esam gaidījuši, kad Siri spers soli uz priekšu, jo pašlaik tā atpaliek no veiktajām funkcijām, balss apstrādes, un daudzos gadījumos mēs dodam priekšroku vispirms meklēt citas alternatīvas. Redzēsim, vai iOS 18 ieviesīs atjaunoto Siri vai, gluži pretēji, tas viss ir bijis tikai mirāža.