Nanoleaf viedās svētku gaismas stīgas: Ziemassvētku gaismas ir saderīgas ar HomeKit un Matter

Mēs pārbaudījām Nanoleaf jaunās Ziemassvētku lampiņas Smart Holiday String Lights ar vairāk nekā 16 miljoni krāsu, kas ir saderīgas ar Matter un HomeKitkā arī ar daudzām krāsu un animācijas iespējām, lai jūsu Ziemassvētku rotājums būtu dzīvāks nekā jebkad agrāk.

Raksturlielumi

 • Viegls rindas svars: 565 g | Adapteris: 78g | Kontrolieris: 90g
 • Vieglās rindas garums 2 savienotas rindas pa 10 m
 • Kabeļa garums līdz pirmajai LED gaismai 2,4 m
 • Kabeļa garums no barošanas avota līdz kontrollerim 1m
 • Spilgtums 250 lūmeni
 • Lietošanas vide Iekštelpu un āra IP IP44
 • LED lukturu skaits Kopā: 250 | 125 LED gaismas katrā 10 m virknē
 • Balts no 2700 līdz 6500 K, RGB vairāk nekā 16 miljoni (skaņojama krāsa un balta krāsa)
 • Apple Home, Google Home, Amazon Alexa un Samsung SmartThings
 • Bluetooth, WiFi un Matter savienojums

Nanoleaf viedo lukturu rinda ir sadalīta divās vienāda garuma (10m) rindās ar vienādām gaismas diodēm (125), kas ļauj ērti novietot uz eglītes vai jebkura cita elementa, kur to vēlamies rotāt (margas, piemēram ). Kabeļi ir 2,4 metrus gari līdz pirmajai LED spuldzei tāpēc mums ir pietiekami daudz vietas, lai apgaismojumu no kontaktligzdas novietotu vēlamajā vietā. Tam ir kontrolieris ar fizisku pogu, lai manuāli kontrolētu gaismas, lai gan 99% gadījumu mēs to darīsim ar mūsu Nanoleaf lietojumprogrammu vai balss palīgu, ko mēs izmantojam mājās, lai tos kontrolētu. Pateicoties IP44 sertifikātam, tie ir piemēroti lietošanai iekštelpās un ārā un saderība ar dWiFi vai Matter savienojumu ļauj mums neuztraukties par attālumu līdz mūsu piederumu centram.

Iestatījums

Uzstādīšanai mums ir tikai jāpievieno apgaismojums un jāizplata tie visā vēlamajā vietā, kas neaizņem pārāk daudz laika. Pēc tam mums ir jāņem viedtālrunis un jāizmanto lietojumprogramma Nanoleaf pārejiet pie konfigurācijas, kas ir ļoti vienkārša, pateicoties tam, ka mums atliek tikai skenēt QR kodu kas ir norādīts lietošanas pamācībā un gaismas kontrollerī. No šī soļa mums būs jāveic tikai tās darbības, kuras ļoti intuitīvi un skaidri norāda lietojumprogramma Nanoleaf. Viena no šīm darbībām ir piekļuves piešķiršana mūsu WiFi tīklam un tā pievienošana mūsu Matter tīklam. Attiecībā uz pēdējo mums ir nepieciešama nepieciešamā infrastruktūra, kas var būt no saderīga HomeKit piederumu centra (HomePod 2nd Gen vai HomePod mini un Apple TV 4K) līdz citiem piederumiem, kas darbojas kā Matter maršrutētājs, piemēram, daudzām Nanoleaf gaismām.

Nanolapu aplikācija

Kad tas ir izdarīts, mēs varam lejupielādēt vajadzīgās ainas no lietotnes Nanoleaf. Vietējās lietojumprogrammas izmantošana ir būtiska šāda veida gaismas ierīcēs, jo tā ir vienīgā, kas ļaus mums maksimāli izmantot piederumu. Mēs varam izmantot statiskas ainas, ar vienu krāsu vai vairākām krāsām, vai dinamiskas ainas, kas kustas iepriekš noteiktā veidā, vai pat atskaņojamās mūzikas ritmā (kontrolieris ir atbildīgs par “klausīšanos” un ritma ģenerēšanu ) . Lietotnē Nanoleaf mums ir neskaitāmi dizaini, kas ir gatavi lejupielādei ar dažādām tēmām, daudzi no tiem ir Ziemassvētki, un tie visi ir pilnīgi bez maksas. Ja neviens no tiem mūs nepārliecina, kaut kas ļoti maz ticams, mēs varam izveidot savu. Mums pat ir pieejami atskaņošanas saraksti, kas ietver dažādas ainas, kas laika gaitā mainīsies. Lai tos izmantotu mūsu apgaismojumā, mums tie būs jālejupielādē, taču mēs vienmēr varam tos priekšskatīt, lai vispirms pārbaudītu, kā tie izskatās mūsu dizainā.

Lietojumprogramma ļauj mums kontrolēt ieslēgšanu un izslēgšanu, izveidot taimerus un kontrolēt pārējos zīmola apgaismojumus un, ja vēlamies, pat citus zīmolus, kurus esam pievienojuši mūsu mājas automatizācijas tīklam. Mēs pat varam eksportēt dažas ainas kā “vides” uz lietotni Home lai tās varētu kontrolēt, ir ļoti ģeniāls Nanoleaf risinājums, lai daļēji atrisinātu galvenos ierobežojumus, kas lietojumprogrammai Home ir ar dekoratīvajiem lukturiem. Personīgi es labprātāk izmantoju lietotni Nanoleaf, lai mainītu ainas, un atstāt lietojumprogrammu Home, lai automatizētu tās darbību, taču tā ir mana personīgā konfigurācija un tikai ieteikums, ko es jums sniedzu.

Mājas lietotne

Jo Home aplikācija ļauj mums ļoti maz darbības ziņā: ieslēgt, izslēgt, modificēt spilgtumu un mainīt krāsu, bet globālā veidā neko par vairāku krāsu ainu veidošanu, vēl jo mazāk animētu. Vienīgā Casa stiprā puse ir automātika, kur mēs varam apvienot savus dekoratīvos apgaismojumus ar pārējām mājā esošajām gaismām, lai tie visi ieslēgtos un izslēgtos vienlaicīgi. Pateicoties HomeKit saderībai, mēs varam izmantot Siri, lai kontrolētu apgaismojumu, bet atkal ar Home ierobežojumiem.

Darbojas

Gaismas ir vairāk nekā pietiekami krāsu un spilgtuma, lai piedāvātu mums dzīvīgu un krāsainu rotājumu, kas ir lieliski piemērots Ziemassvētku brīvdienām vai jebkuram citam gadījumam. Ja vēlaties kaut ko diskrētāku, vienmēr varat izvēlēties siltākus toņus un samazināt spilgtumu, tāpēc tas ir piemērots visām gaumēm. Reakcija uz vadības ierīcēm, izmantojot lietotni Nanoleaf, ir ātra, viena no Matter priekšrocībām salīdzinājumā ar citiem protokoliem, piemēram, Bluetooth, un savienojums ir ļoti stabils pat lielos attālumos, ja vien jums ir citi Matter piederumi, kas var darboties kā savienojuma tilti. automatizācijas centrs. Kopš iestatīšanas pirms nedēļas man nav bijušas problēmas ar atvienojumiem vai gaismām, kas nereaģē, tāpēc esmu ar tiem vairāk nekā apmierināts. Un labākais no visiem ir lielais dizainparaugu skaits, ko esam jau izveidojuši un gatavi lejupielādēt no jūsu lietojumprogrammas.

Nanolapu Ziemassvētku gaismas
Nanolapu Ziemassvētku gaismas
Nanolapu Ziemassvētku gaismas

Redaktora viedoklis

Jaunās Nanoleaf gaismas ir paredzētas Ziemassvētku ballītēm, taču tās tiešām var izmantot jebkuram gadījumam, kurā vēlamies radīt īpašu atmosfēru. Pateicoties vienkāršai vadībai un ļoti ātrai reakcijai, šie lukturi ir piemēroti lietošanai iekštelpās un ārpus telpām, tiem ir lielisks spilgtums, kā arī gaismas diožu garums un skaits ir vairāk nekā pietiekams, lai izrotātu lielu laukumu vai vidēja izmēra eglīti. liels (viss, kas var ietilpt istabā). , tāpēc tas ir vairāk nekā ieteicams pirkums. Jūs varat tos iegādāties Nanoleaf par 99 eiro (saite).

Pros

 • Piemērots iekštelpām un ārā
 • 20 metri un 250 gaismas diodes
 • Matter Saderīgs
 • 16 M krāsas un augsts spilgtums

Mīnusi

 • Lietotnes Home ierobežojumi