WhatsApp beta versija apstiprina, ka iOS piekļuves atslēgas tiks piegādātas drīz

Mēs jau ilgu laiku sekojam jaunajām drošības atslēgām jeb piekļuves atslēgām WhatsApp for iOS, taču šķiet, ka tas ir nebeidzams stāsts. Pirms dažiem mēnešiem Meta ieviesa piekļuves atslēgas operētājsistēmai Android, atstājot iOS versiju nedaudz atpaliekot šīs funkcijas ziņā. Tomēr iPhone beta versijas parādīja, ka tiek panākts progress šīs funkcijas ieviešanā, kas palielina mūsu konta drošību. Visbeidzot, Jaunā WhatsApp beta versija operētājsistēmai iOS parāda, ka piekļuves atslēgas drīz tiks palaists galīgi tādējādi pabeidzot ilgstošu izstrādes procesu.

WhatsApp piekļuves atslēgas parādīsies ļoti drīz iOS

Pēdējo mēnešu laikā, kā jau minēju, mēs esam redzējuši lielu progresu saistībā ar drošības atslēgu vai piekļuves atslēgu integrāciju WhatsApp operētājsistēmai iOS kopš. Android tie jau ir iebūvēti tā oficiālajā versijā. Atcerieties, ka šīs piekļuves atslēgas ir vēl viens drošības pasākums, ko izveidojusi FIDO alianse, kas atļauj Pierakstieties, izmantojot drošas autentifikācijas metodes, piemēram, sejas atpazīšanu vai pirkstu nospiedumu aizstājot tradicionālos piekļuves kodus.

Oficiālā WhatsApp vietne jau paziņo par Passkeys ienākšanu iOS ļoti drīz un faktiski jaunākajā beta versijā Šo piekļuves taustiņu konfigurēšanai ir iekļauta jauna izvēlne kā WABetaInfo parāda vienā no savām publikācijām. Vienā no ekrānuzņēmumiem WhatsApp parāda šādu ziņojumu:

Piekļūstiet WhatsApp tādā pašā veidā, kā atbloķējat tālruni: ar Face ID, Touch ID vai ierīces paroli. Jūsu piekļuves kods nodrošina drošu un vienkāršu veidu, kā atgriezties savā kontā.

Atcerieties arī to Ieejas atslēgas nebūs obligātas bet drīzāk tas ir vēl viens drošības elements, ko Meta padara pieejamu lietotājiem un kas padara pieteikšanos elastīgāku, palielinot piekļuves drošību. Pavisam drīz mums būs jauns lietojumprogrammas atjauninājums ar šo drošības atslēgu pienākšanu, un mēs to varēsim pārbaudīt kā izveidot savu drošības atslēgu. Mēs jūs informēsim.