Pirms iPhone mums varēja būt salokāms iPad

Apple neaizmirst par salokāmiem tālruņiem, un jaunākās ziņas to nodrošina Tas ne tikai darbojas vienā, bet arī plāno laist klajā salokāmu iPad.varbūt pat agrāk.

Cupertino viņi saka, ka strādā pie salokāmiem tālruņiem kopš 2018. gada, taču dizaina problēmas ir nozīmējušas, ka ierīce vēl nav redzējusi dienasgaismu. Inženieriem ir skaidrs, kā viņi vēlas salokāmu iPhone: plānu un bez rievas ekrāna vidū. Apple kvalitātes standarti nepieļauj, ka ekrānam, kad tas ir izlocīts, vidū ir tāda neizskatīga un kaitinoša rieva, kur tas saliekas. Viņi arī vēlas, lai salocītais tālrunis nebūtu biezāks par pašreizējo iPhone., kas nozīmē, ka atlocītā veidā tam jābūt uz pusi biezākam par pašreizējo iPhone. Tie ir divi izaicinājumi, kas vēl nav pārvarēti un, acīmredzot, iemesls, kāpēc projekts joprojām atrodas attīstības situācijā bez konkrēta datuma, kad pirmais modelis varēs nonākt tirgū.

Neapmierinātība ar šo salokāmo iPhone ir sasniegusi tādu līmeni, ka viņi pat paralizēja projektu 2020. gadā, lai sāktu strādāt ar līdzīgu, bet lielāku ierīci: salokāmu iPad. Problēma ar ekrānu paliktu nemainīga, taču, tā kā tas ir lielāks izstrādājums un nav paredzēts ievietošanai kabatā, biezums salocītā stāvoklī nav tik svarīgs, un arī akumulatoriem būtu vairāk vietas to izmēra dēļ. Tāpat kā salokāmais iPhone, arī šis salokāmais iPad vēl ir ļoti agrīnā izstrādes fāzē un nav sagaidāms, ka tas būs produkts, kas īstermiņā ieraudzīs dienasgaismu, taču tas pat varētu būt priekšā salokāmajam iPhone. Par laimi mums abiem šķiet, ka mums ir daudz laika, ko ietaupīt.