Nomad laiž klajā jaunas bāzes ar ātru uzlādi

Nomad ir palaists jauna uzlādes bāze, kas ir saderīga ar Qi2 standartu un ir atjauninājis savu One Max 3:1 bāzi ar Apple Watch ātru uzlādi.

Atjauninājumu nedēļa Nomad — vienam no zīmoliem, kas mums visvairāk patīk, runājot par iPhone un Apple Watch aksesuāriem. Konkrētāk, tas ir izlaidis jaunu uzlādes bāzi, kas ir saderīga ar jauno Qi2 standartu, Nomad Stand, kura dizains mums jau bija zināms, bet kurā tagad ir iekļauts jaunais Qi2 standarts, kas būtībā ir MagSafe, kas pielāgots universālam standartam. Šis jaunais standarts piedāvā ātru uzlādi (15 W) visām saderīgajām ierīcēm, tostarp iPhone 15. Šis standarts vairs nav Apple īpašums, tāpēc ir paredzams, ka tuvāko mēnešu laikā tas tiks iekļauts daudzos Android tālruņos. Tas ir saderīgs arī ar jebkuru iPhone ar MagSafe sistēmu. Izgatavota no stikla un metāla, šī pamatne ir pieejama melnā un baltā krāsā, un pēdējā gadījumā uzlādes disks ir tādā pašā krāsā, atšķirībā no iepriekšējā modeļa, kuram bija balts disks.

Nomadu stends

Otrs jaunums patiesībā ir Base One Max 3:1 atjauninājums, kura sākotnējo modeli mēs jau analizējām šeit (saite) un kuru vienīgais uzlabojums bija Apple Watch uzlādes sistēma, kas nebija saderīga ar ātro uzlādi. Šis atjauninājums atrisina to pašu, un tagad tam ir ātra iPhone uzlāde, pateicoties MagSafe sertifikācijai un Ātra Apple Watch uzlāde visos saderīgajos modeļos, sākot no Apple Watch Series 7. Tajā ir arī uzlādes vieta AirPods vai jebkura cita modeļa austiņām ar bezvadu uzlādes maciņu. Tāpat kā iepriekšējais modelis, tas ir izgatavots no stikla un tērauda, ​​un tam ir divas izvēles krāsas: melna un balta.

Abi modeļi Tagad tos var iegādāties savā vietnē (saite) un drīzumā citos interneta veikalos, kur varam atrast visus Nomad piederumus, piemēram, Macnificos (saite)