Google piedāvā dažas aizraujošas jaunas funkcijas Bard

  1. Google atklāja Gemini diezgan nesen, taču tas nenozīmē, ka uzņēmums ir aizmirsis par savu veco labo draugu Bardu. Patiesībā Bards ir viens no veidiem, kā jūs varat piekļūt Gemini. Saskaņā ar jaunu noplūdi Google varētu strādāt pie sešām jaunām Bard funkcijām.

Ja jūs nezināt, Bard ir Google tērzēšanas robots, kas darbojas ar AI. Google to izstrādāja, lai cīnītos pret tādiem tērzēšanas robotiem kā ChatGPT. Tas ir patiešām spēcīgs rīks, un jūs to varat brīvi izmantot. Mums ir gabals, kurā ir izskaidrots viss, kas jums jāzina par Bardu, tāpēc jums vajadzētu to pārbaudīt, ja jums ir kādi jautājumi.

Google varētu strādāt pie sešām jaunām Bard funkcijām

Šo noplūdi mums sniedz nopludinātājs Dilans Rusels, izmantojot pavedienu X. Tajā mēs iegūstam pārskatu par funkcijām, pie kurām uzņēmums strādā savam tērzēšanas robotam. Tā kā mēs saskaramies ar nopludinātu informāciju, jums vajadzētu to uztvert ar nelielu sāls graudu. Nav zināms, vai Google ieviesīs šīs funkcijas vai atcels tās.

Pirmā iezīme tiek saukts Mokoto. Pašlaik šī funkcija ir pieejama, un par to nav daudz informācijas. Saskaņā ar ziņu šī ir funkcija, kas var ļaut cilvēkiem “izveidot robotprogrammatūras”. Mums šobrīd nav ne jausmas, ko tas nozīmē.

Tomēr, un tas ir tikai pieņēmums, tas varētu būt līdzīgs pielāgoto instrukciju funkcijai, kas ir ChatGPT. Tātad, iespējams, tas varētu ļaut Bardam izveidot botus, kas īpaši pielāgoti dažādiem uzdevumiem.

Otro funkciju sauc Bard Advanced. Šī ir baumu izplatītā Bard paplašinātā versija, ko nodrošina Gemini Ultra. Tas var arī maksāt naudu pēc trīs mēnešu bezmaksas izmēģinājuma perioda. Tas būs jaudīgāks par pašlaik tirgū pieejamo versiju.

Treškārt, mums ir Galerija. Tā varētu būt lapa, kurā parādīti uzvedņu piemēri, kurus varat izmēģināt. Gandrīz izklausās, ka tā būs mediju galerija, taču tas tā nebūs.

Ceturtkārt, mēs esam zvanījuši Uzdevumi. Ja Mokoto ir kaili, tad uzdevumi ir tikai kaulu smadzenes. Mēs tiešām neko nezinām par šo funkciju. Rusels saka, ka tas varētu pārvaldīt ilgstošus uzdevumus, piemēram, attēla ģenerēšanu. Mums būs jāgaida plašāka informācija par šo funkciju, lai uzzinātu, kā tā ietekmēs Bard pieredzi.

Piektkārt, mums ir Fona/priekšplāna koplietošana. Jūs varat kopīgot publisku Bard saiti ar citiem cilvēkiem, lai viņi varētu pievienoties jūsu sarunai. Šķiet, ka varēsiet pievienot savai saitei attēlu. Kad cilvēki redzēs saiti, viņi redzēs arī jūsu izvēlēto priekšplānu vai fonu.

Visbeidzot, sestā iezīme ir Ieslēgt. Mēs neesam 100% pārliecināti, ko tas darīs, taču tas varētu būt rīks, lai uzlabotu jūsu faktiskās uzvednes. Bārds var palaist uzvedni, izmantojot AI, lai to uzlabotu. Ir grūti pateikt, kā tas palīdzēs, taču joprojām būs aizraujoši redzēt to darbībā.

Kad gaidīt šīs funkcijas

Šobrīd mums nav ne jausmas, kad sagaidīt, ka šīs funkcijas nonāks sabiedrībā. Mēs arī nezinām, vai visas šīs funkcijas patiešām tiks publiskotas. Tā kā viņi ir tik agrīnā attīstības stadijā, mums nevajadzētu tos gaidīt drīz.

Šeit ir viens minējums: tā kā šī ir sešu diezgan nozīmīgu funkciju grupa, pastāv iespēja, ka Google no tām izveidos notikumu. Ja tā, tad iespējams, ka Google oficiāli atklās šīs funkcijas Google I/O 2024 laikā. Jebkurā gadījumā ir aizraujoši redzēt, ko uzņēmums darīs.