Apple izlaiž iOS 17.3 Beta 3

Pēc iOS 17.3 otrās beta versijas neveiksmīgas palaišanas, Apple ir izlaidusi trešo šīs versijas beta versiju iPhone un iPad ierīcēm, kā arī pārējās beta versijas operētājsistēmai macOS Sonoma 14.3, watchOS 10.3 un tvOS 17.3. Šķērsosim, lai šoreiz nebūtu problēmu, ko nožēlot.

Nedēļu pēc tam, kad Apple padarīja daudzu lietotāju iPhone tālruņus nelietojamus, izmantojot iOS 17.3 Beta 2, tas ir tieši palaidis trešo beta versiju. Mēs visu pagājušo nedēļu gaidījām laboto Beta 2 versiju, kuru nācās izņemt dažas stundas pēc tās palaišanas, jo tā atstāja iPhone ieslēgtu cilpā (slavenais un tajā pašā laikā briesmīgais ābols uz ekrāna). Daudziem lietotājiem bija jāatjauno tālruņi uz iepriekšējo versiju, lai varētu tos atkal izmantot, kas nepavisam nav vēlams, bet ir iespējams, izmēģinot beta versijas, kas vēl nav noslīpētas, tāpēc vienmēr ir obligāti jābūt labi aizsargātiem datiem iCloud vai rezerves kopijā, lai izvairītos no problēmām. Ceram, ka šai trešajai Betai nebūs nekādu nopietnu problēmu un nebūs jānožēlo neviena jauna “ābele”.

Atcerēsimies, ka iOS 17.3, kas būs nākamais lielais iPhone un iPad atjauninājums, ievieš jaunu drošības līdzekli, lai kāds nepārņemtu mūsu tālruni un tajā iekļautos personas datus ja kādreiz zināt termināļa atbloķēšanas kodu. Pirms tādu uzdevumu veikšanas kā piekļuve mūsu saglabātajām parolēm, pirkumu veikšana, izmantojot Safari vai meklēšanas režīma deaktivizēšana, būs jāveic jauns papildu solis, kas prasīs mūsu sejas identificēšanu, izmantojot Face ID sistēmu. Tādā veidā, pat ja kāds varētu zināt mūsu atbloķēšanas kodu, viņš nevarēs veikt nevienu no šīm funkcijām, jo ​​sistēma neatpazīs viņa seju. Dažiem citiem vairāk iesaistītiem uzdevumiem, piemēram, Apple ID paroles maiņai, gaidīšanas laiks būs pat viena stunda, ja vien neatrodaties iPhone zināmā vietā, piemēram, jūsu mājās. Turklāt atkal tiek pievienoti Apple Music sadarbības saraksti, kurus mēs jau redzējām operētājsistēmā iOS 17.2, bet kuri netika iekļauti galīgajā versijā.