iOS 17.4 un pieci lielie jaunumi, kas ieradīsies martā

Apple ir iegrimis iPadOS un iOS 17.4 izstrādes periodā, kas ir nākamais lielākais operētājsistēmu atjauninājums. Pirms dažām nedēļām tika publicētas ziņas, kas ar šo jauno versiju nonāks Eiropas teritorijā, un Apple apzināti noteica šo jauno atjauninājumu palaišanas mēnesi. iOS 17.4 ieradīsies martā un līdz ar to sāksies iOS 17.5 izstrāde, kas varētu būt viens no pēdējiem atjauninājumiem pirms iOS 18. Tālāk, Mēs analizējam piecas galvenās jaunās funkcijas, ko iPadOS un iOS 17.4 nodrošinās mūsu ierīcēs.

5 lielie jaunumi, kas būs pieejami ar iOS 17.4

iOS Safari App Store

Liels skaits izmaiņu, kas nāks uz Eiropas Savienību

Pirms dažām dienām mēs izskaidrojām katru no izmaiņām, ko Apple gatavojas ieviest ar iOS 17.4 Eiropas Savienībā, lai nodrošinātu atbilstību Digitālo tirgu likumam. Šis likums tika veicināts, lai izvairītos no digitālajiem monopoliem, un tas bija vērsts uz galvenajiem lielajiem tehnoloģiju uzņēmumiem, piemēram, Meta, Google vai Apple. Atcerieties, ka šīs izmaiņas sasniegs tikai 27 Eiropas Savienības dalībvalstis.

Galvenās izmaiņas, kas tiks ieviestas iOS un iPadOS, izmantojot šo jauno versiju, koncentrējas uz iespējot trešo pušu lietotņu veikalus un alternatīvus maksājumus veikalos, ar mērķi nepieļaut, ka App Store ir vienīgais veids, kā lejupielādēt lietojumprogrammas mūsu ierīcēs.

Tiks izlaistas arī izstrādes API, kas Apple līdz šim bija hermētiskas. Starp tiem mēs atrodam iPhone NFC mikroshēmas atbloķēšana lai iegūtu jaunus maksāšanas veidus un ne tikai ar Apple Pay, papildus atverot iespēju noklusējuma tīmekļa pārlūkprogrammām, kas nav Safari vai atceļot aizliegumu tīmekļa pārlūkprogrammām ārpus WebKit.

Apple aplādes automātiskās transkripcijas operētājsistēmā iOS 17.4

Pagrieziens uz aplādes apraidēm ar automātiskām transkripcijām

Bez šaubām, negaidīts Apple solis paralēli aplādes attīstībai. Operētājsistēmās iOS un iPadOS 17.4 tas ir integrēts aplādes epizožu automātiska transkripcija tās platformas ietvaros. Šī atšifrējuma skats ir līdzīgs tam, kad mēs lasām dziesmu vārdus pakalpojumā Apple Music.

Atšifrējums izceļ daļu, kas pašlaik tiek atskaņota, un ļauj lietotājam kontrolēt epizodes atskaņošanu, noklikšķinot uz burta, lai pārietu tieši uz šo epizodes daļu. Automātiskā transkripcija būs pieejama visā pasaulē, taču tikai piecās valodās. Visa informācija par šo funkciju ir pieejama rakstā, ko rakstījām pirms dažām dienām.

Emojis iOS 17.4

Vairāk emocijzīmju

Kā parasti, Apple vienmēr iekļauj jaunas emocijzīmes ar katru iOS atjauninājumu, un šoreiz mēs atzinīgi vērtējam emocijzīmes par sēņu, horizontāli kustīgu galvu, fēniksu, laimu, vertikāli kustīgu galvu un nolauztu ķēdi. Vairāk emocijzīmju, lai palielinātu spēju pārraidīt, izmantojot emocijzīmes.

CarPlay

Apple gatavojas jaunajai CarPlay paaudzei

WWDC23 ietvaros Apple prezentēja nākamās paaudzes CarPlay ar jaunām lietotnēm, jauniem satura attēlošanas veidiem un līdz šim neko nebijām redzējuši par pašu iOS kodu. Tomēr Apple ir apstiprinājis, ka pirmās automašīnas ar šo CarPlay atjaunošanu ieradīsies visu 2024. gadu.

Un tas ir tas iOS 17.4 ietver kodu jaunām lietotnēm, daudzi no tiem parādīti WWDC23. Tostarp: lietojumprogramma, kas parāda pašas automašīnas kameras, cita lietotne, lai konsultētu un pielāgotu automašīnas apkures vai gaisa kondicionēšanas parametrus, cita lietotne elektriskās slodzes pārvaldībai, ja automašīna ir elektriska, atvēršanas pārvaldnieks un automašīnas durvju aizvēršana. kā arī riepu spiediens ar brīdinājumiem, kad mums ir pārdurtas, zems spiediens un daudz kas cits.

Mums ir arī vairāk tādu lietojumprogrammu kā radio pārvaldība pakalpojumā CarPlay, pārskats par braucienu, ko veicam (degviela, energoefektivitāte, kopējais laiks, nobrauktie kilometri utt.) un iespēja automātiski pārvaldīt iPhone, kas savienoti pārī ar CarPlay.

HomePod melnbalts

SharePlay for HomePod

Un visbeidzot, iOS 17.4 pievienos SharePlay atbalstu HomePod. Pateicoties šai funkcijai, mēs varam izveidot sava veida sociālo telpu, kurā vieslietotāji var kontrolēt HomePod mūziku. Kā redzējām, šim režīmam var piekļūt, skenējot QR, kas tiks parādīts iPhone tālrunī, kas ir savienots pārī ar HomePod un kuru var vadīt ne tikai ar iOS un iPadOS, bet arī ar citām Android ierīcēm.