Labākais no CES 2024: Tineco Pure One stacija

Tineco Pure One Station padarīs putekļu sūcēju mazāku

Būsim godīgi pret sevi, putekļsūcējs parasti nav jautrs uzdevums, tas ir darbs, ko jūs nevēlaties darīt, bet tas ir jādara, lai jūs sakodītu zobus un jūs to izdarītu. Tineco vēlas, lai putekļsūcējs būtu mazāks darbs un vairāk vienkāršs uzdevums, kas jums nav jāienīst, un Pure One Station, par kuru uzņēmums šonedēļ paziņoja CES, ir rīks, ko varēsiet izmantot, lai iegūtu līdz šim brīdim. Pure One Station ir jaudīgs push vakuums ar iebūvētu viedo tehnoloģiju. Tam ir arī OmniHub, kas būtībā ir četri vienā mašīna. OmniStation ir vieta, kur jūs uzliksit putekļu sūcēju, kad esat pabeidzis tīrīšanu.

Bet OmniStation arī uzlādē vakuumu starp lietošanas reizēm. Turklāt tas var pašattīrīt putekļsūcēju un tā tvertni, otas, caurules un filtrus. Šī, iespējams, ir labākā vakuuma iestatīšanas daļa. Fakts, ka OmniStation iztīra visas šīs daļas jūsu vietā papildus tvertnes iztukšošanai, nav nekas cits kā pārsteidzošs. Lai padarītu šo pašattīrīšanās procesu vēl labāku, OmniStation var noteikt, cik pilna ir tās tvertne. Tas tiek darīts, lai varētu pielāgot, kad faktiski jāveic pašattīrīšanās.

Tagad jūs varētu domāt: “tas man iztukšo vakuuma tvertni, bet man joprojām ir jāiztukšo OmniStation tvertne.” Tā ir taisnība. Tomēr OmniStation tvertne ir pietiekami liela, lai tajā varētu uzglabāt līdz 60 dienām putekļus un gružus. Tātad jums tas reāli būs jāiztukšo tikai reizi pāris mēnešos. Un tas nemaz nav tik slikti. Tas ir tikpat vienkārši un praktiski, cik var iegūt putekļsūcējs ar manuālu stumšanas putekļsūcēju. Un tas ir brīnišķīgi, ja jums nepatīk šis konkrētais tīrīšanas uzdevums.

Tas ir izturīgs pret putekļiem un gružiem, bet pietiekami maigs, lai to izmantotu mājdzīvniekiem

Putekļsūcēji ir būtiska tīras mājas uzturēšanas sastāvdaļa. Tātad jūs vēlaties, lai tie būtu pietiekami jaudīgi, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk putekļu un gružu no grīdas. Tineco Pure One Station ar to nebūs problēmu, jo tā nodrošina jaudīgu sūkšanu. Tomēr tas ir lieliski piemērots arī mājdzīvnieku kopšanai. Tam pat ir komplekts “FurFree”, ko varat uzsist, lai koptu savus pūkainos draugus un iegūtu visus šos vaļīgos matiņus, pirms tie nokrīt un nokļūst uz grīdas un paklājiem.

Un, ja jūs uztraucaties par to, ka mati var iestrēgt sukās, neesiet. Vakuuma komplektācijā ietilpst ‘ZeroTangle’ birste, kas notver matus un neļauj tiem aptīties ap suku. Putekļu sūkšana, iespējams, nekad nesagādās prieku, taču ar šo putekļsūcēju tas var būt mazāk grūts darbs. Tas, kā arī visas viedās funkcijas un saprātīgā cena (starp citu, tā ir 799 USD), ir iemesls, kāpēc Tineco Pure One Station ir nopelnījis balvu Best of CES 2024.