Core iepazīstina ar vairāku ķēžu maku ar sēklu abstrakciju, lai izveidotu nevainojamu Web3 nākotni

Pārvaldiet savas atslēgas atbilstoši saviem noteikumiem. Atvadieties no sākuma frāzēm, izmantojot Core. Vairs nekādu problēmu. Tagad ikviens var izmantot Core, nerisinot sēklu frāzes. Ērti ģenerējiet un pārraugiet savas atslēgas, izmantojot vienkāršas Web2 metodes, piemēram, Gmail un Apple pieteikšanos.

Šodien nozīmīgā solī Ava Labs projekts Core atklāja izgudrojošu pieeju kriptovalūtu maku izstrādei un pārvaldībai. Izmantojot šo jaunāko versiju, Core lietotāji tagad var nemanāmi izveidot maku un vairāku ķēžu sākuma frāzi, izmantojot savus Gmail akreditācijas datus, neapdraudot drošību vai aizbildnību.

Core atšķir tā universālā sēklu abstrakcija, kas nav paredzēta tikai noteiktām blokķēdēm vai virtuālajām mašīnām. Lietotāji var izmantot Core ģenerētu sēklu visā blokķēžu spektrā, sākot no Bitcoin līdz dažādiem EVM, novēršot sarežģījumus, kas saistīti ar vairākiem līgumiem un starpķēžu problēmām.

Pārrobežu ķēdes funkcionalitātes vienkāršība atšķir Core’s Seed Abstraction no citiem piedāvājumiem, piemēram, ERC-4337 (konta abstrakcija), kas ierobežo lietotājus līdz EVM ķēdēm ar ierobežojumiem atkarībā no līguma izvietošanas vietām. Core ļauj lietotājiem droši un droši veikt darījumus dažādās vidēs, piemēram, Bitcoin, Avalanche C, X un P-Chains un jebkurā EVM.

Core izmanto Cubist’s CubeSigner parakstīšanas pakalpojumu bez brīvības atņemšanas, lai nodrošinātu drošu sociālo pieteikšanos un atslēgu apstrādi drošā aparatūrā. Atslēgas tiek ģenerētas un darījumi tiek parakstīti attālināti no CubeSigner drošās aparatūras, saglabājot privātās atslēgas konfidencialitāti, izmantojot spēcīgas šifrēšanas metodes un drošu anklāvu.

Lai piekļūtu Core kontam, ir nepieciešama gan pieteikšanās informācija, gan fiziska autentifikācijas ierīce, kas ievērojami samazina pikšķerēšanas un nesankcionētas piekļuves risku. CubeSigner atslēgu eksportēšanas protokols ietver papildu drošības pasākumus un gaidīšanas periodus, kas nodrošina aizsardzību pret uzbrukumiem, piemēram, SIM kartes nomaiņu, un nodrošina, ka tikai likumīgais īpašnieks var eksportēt savas atslēgas.

Core saskan ar Web3 pamatprincipiem, piedāvājot vienkāršu, nevainojamu un nevainojamu iekļaušanas pieredzi, vienlaikus nodrošinot pašpārvaldību un augstu drošību. Lietotāji var brīvi izvēlēties sev vēlamās reģistrēšanās, pieteikšanās un atkopšanas metodes bez bailēm vai vilcināšanās, kā paskaidroja Ava Labs Patēriņa preču nodaļas vadītājs Akašs Gupta.

“Core apvieno galvenos Web3 nomniekus, nodrošinot vienkāršu, nevainojamu un bezsēklu pievienošanu, vienlaikus saglabājot pašpārvaldi un augstu drošību. Core lietotāji var brīvi izvēlēties savu iecienītāko(-s) reģistrēšanās, pieteikšanās un atkopšanas veidu(-s) bez satraukuma vai satraukuma. Gupta teica.

Risinot izplatītās problēmas, kas saistītas ar sēklu frāzēm, Core’s Seed Abstraction nodrošina elegantu risinājumu risku novēršanai un Web3 maka lietošanas racionalizēšanai. Lai gan esošās maka izveides iespējas joprojām ir pieejamas tiem, kas dod priekšroku sākuma frāzēm, Core bezsēklu pieeja nodrošina intuitīvāku un lietotājam draudzīgāku maku, kas atbilst tipiskajiem interneta lietošanas modeļiem.

Būtībā Core ne tikai novērš nozīmīgu šķērsli ikdienas lietotājiem, bet arī palīdz sasniegt plašāku mērķi uzlabot lietotāju pieredzi un padarīt blokķēdes produktus tikpat nevainojamus kā to Web2 līdzinieki. Lietotājiem tagad ir iespēja izvēlēties starp tradicionālajām sēklu frāzēm un Core bezsēklu jauninājumiem, piedāvājot pielāgotu un drošu pieredzi atbilstoši individuālajām vēlmēm.

2018. gadā Emins Guns Sirers dibinātais uzņēmums Ava Labs, kas atrodas Bruklinā, Ņujorkā, nodrošina blokķēdes platformu, kuras uzdevums ir digitalizēt aktīvus. Uzņēmums nodrošina atvērtā pirmkoda platformu, kas paredzēta decentralizētu finanšu lietojumprogrammu palaišanai un uzņēmuma blokķēdes izvietošanai.

Ava Labs sniedz daudz plašākas darbības, atvieglojot augstas veiktspējas risinājumu vienkāršu ieviešanu Web3, ko veicina Avalanche tīkla inovācijas. Uzņēmums, kuru dibināja Kornela datorzinātnieki sadarbībā ar Volstrītas veterāniem un agrīnajiem Web3 pionieriem, iemieso pārliecinošu vīziju, lai pārveidotu to, kā cilvēki veido atvērtus, neatļautus tīklus un iesaistās tajos. Būtībā Ava Labs ir priekšgalā, pārdefinējot veidu, kā indivīdi rada vērtību Web3 jomā.