FlyingBasket nodrošina Itālijas pirmo vieglo UAS operatora sertifikātu

Itālijas dronu ražotājs un operators FlyingBasket ar lepnumu ir paziņojis par savu sasniegumu kļūt par pirmo Itālijā, kas saņēmis vieglo UAS operatora sertifikātu (LUC) no Itālijas aviācijas iestādes ENAC (Ente Nazionale Per L’Aviazione Civile). Šis nozīmīgais pavērsiens ir lēciens uz priekšu bezpilota lidaparātu nozarē, jo īpaši kravas dronu operācijās.

FlyingBasket izpilddirektors Morics Moroders pauda entuziasmu par sertifikāciju, norādot: “Vieglā UAS operatora sertifikāts paver jaunas iespējas mūsu kravas dronu operācijām, ļaujot mums paplašināt mūsu pakalpojumus, izpētīt turpmākās lietojumprogrammas un apkopot lietošanas gadījumus ar dažādiem klientiem. ”. Viņš uzsvēra, ka šī sertifikācija ir ne tikai apliecinājums uzņēmuma apņemšanās ievērot atbilstību un drošību, bet arī nosaka FlyingBasket kā līderi dronu nozarē.

LUC ļauj operatoram pašam autorizēt savas darbības, kas norāda uz operatora demonstrētu augstu brieduma, drošības un atbilstības līmeni. FlyingBasket izteica pateicību ENAC LUC komandai par atbalstu un sadarbību visā sertifikācijas procesā. “Mēs esam pateicīgi par uzticību, ko izrādījāt mūsu projektam un uzņēmumam,” piebilda Moroders, atzīstot ENAC lomu inovāciju veicināšanā un bezpilota gaisa sistēmu drošas integrācijas nodrošināšanā gaisa telpā.

FlyingBasket, kas atrodas Bolcāno, Itālijā, specializējas tādu kravas bezpilota lidaparātu projektēšanā un ražošanā, kas spēj pārvadāt līdz 100 kg lietderīgās kravas. Kopš dibināšanas 2015. gadā uzņēmums ir noteicis etalonu komerciālo kravu dronu nozarē. 2023. gada oktobrī FlyingBasket laida klajā savu FB3 kravas dronu, vēstot par jaunu ēru kravu pārvadājumos.

Kravas droni piedāvā daudzsološus risinājumus uzņēmumiem, kas saskaras ar loģistikas problēmām, nodrošinot jaunas izaugsmes iespējas loģistikas, enerģētikas, telekomunikāciju un citur. FlyingBasket sasniegums uzsver kravas bezpilota lidaparātu potenciālu revolucionizēt nozares, uzlabojot pacelšanas un transportēšanas pakalpojumu efektivitāti un pieejamību.