OnePlus 12R kameras specifikācijas noplūda pirms palaišanas

OnePlus šā mēneša sākumā Ķīnā laida klajā savu jaunāko vadošo viedtālruni OnePlus 12. Nākamajā mēnesī kopā ar citiem produktiem tas debitēs pasaules tirgos. Paredzams, ka tie ietvers OnePlus 12R, OnePlus Buds 3 un OnePlus Watch. Tagad OnePlus 12R kameras specifikācijas ir nopludinātas pirms palaišanas. Gaidāmā budžeta flagmanis ieradīsies kā Ķīnas ierobežotā OnePlus Ace 3 versija, kas ir pārveidota.

Noplūda OnePlus 12R kameras specifikācijas

Kā norāda padomu sniedzējs Yogesh Brar, OnePlus 12R būs ir trīskāršu aizmugurējo kameru komplekts. Iestatījums sastāvēs no 50 MP 1/1,56 collu Sony IMX890 primārā sensora ar f/1,8 un 24 mm fokusa attālumu. Tas atbalstīs arī OIS.

Būs 8MP Sony IMX355 īpaši platleņķa kamera ar 16 mm fokusa attālumu un 112 grādu redzes lauku. Telefoto objektīvs izmantos 32MP Sony IMX709 sensoru ar f/2.0 apertūru un 2x optisko tālummaiņu. Tiek ziņots, ka viedtālrunis spēj ierakstīt līdz pat 4K video ar ātrumu 60 kadri sekundē.

Ņemot vērā jauno noplūdi, šķiet, ka OnePlus 12R saglabās tās pašas primārās un īpaši platās kameras kā tā priekšgājējam. Trešā vienība būs telefoto objektīvs, salīdzinot ar OnePlus 11R 2MP makro.

OnePlus 12R jau ir pamanīts noplūdušajos apmetumos, kas iepriekš atklāja nedaudz izliektu displeju ar centrā novietotu perforatora izgriezumu un puspilnveida salu, kurā atrodas apļveida modulis, kas stiepjas no sānu rāmja. Turklāt nesenā noplūde atklāja, ka gaidāmajā piedāvājumā būs 6,78 collu 1,5K BOE X1 displeja panelis.

To darbinās Snapdragon 8 Gen 2 procesors un 5500 mAh akumulators (kas ir par 500 mAh lielāks nekā tā priekšgājējs) ar atbalstu 100 W ātrai uzlādei. Nopludinātās specifikācijas padara to gandrīz līdzvērtīgu OnePlus 11 (pārskats), izņemot dažas atšķirības.

Paredzams, ka OnePlus 12 pasaules tirgos tiks laists klajā 23. janvārī, ja nesenais uzņēmuma vadītāja apstiprinājums un iepriekš nopludinātais mārketinga materiāls ir kaut kas atbilstošs.